Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości "Triple play" UPC w Opolu

"Triple play" UPC w Opolu

WitekT 9 Lutego 2006 12:40

0 0

UPC Polska wprowadza usługi telefonii cyfrowej do Opola. Pierwsi klienci znajdujący się w zasięgu sieci przystosowanych do świadczenia usług zintegrowanych mogą już zamawiać telefon w UPC.

Opole jest dziewiątym miastem, w którym UPC Polska zaoferowała potrójną usługę zaraz po Bydgoszczy, Katowicach, Krakowie, Lublinie, Szczecinie, Trójmieście, Warszawie i Wrocławiu.
Dla tych, którzy zdecydują się na wszystkie trzy usługi, UPC przygotowała atrakcyjną promocję, w ramach której przez pierwsze pięć miesięcy jej trwania można korzystać z telewizji, Internetu (o prędkości do 1 Mb/s) oraz telefonu za 99 zł miesięcznie.

Źródło tekstu: UPC     

Dodaj do:
w sumie: 2
  • 0

    1.  2006-02-09 13:27:13

    czy kiedykolwiek będzie UPC w Koszalinie???

  • 0

    2.  2006-02-09 16:51:57

    w katowicach, sa na 3 osiedlach, wiec troche na wyrost mowienie, ze sa w KATOWICACH, maja maly przyczolek, a szkoda, bo na pewno bym skorzystal z ich uslug...

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-81-197-24.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy uważasz, że Play zdąży pokryć własnym zasięgiem całą Polskę do 2020 roku?

Play ma 6000 stacji BTS

 

Zobacz wynik | Opinie (4)

Archiwum Ankiet