Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości "Triple play" UPC w Opolu

"Triple play" UPC w Opolu

WitekT 9 Lutego 2006 12:40

0 0

UPC Polska wprowadza usługi telefonii cyfrowej do Opola. Pierwsi klienci znajdujący się w zasięgu sieci przystosowanych do świadczenia usług zintegrowanych mogą już zamawiać telefon w UPC.

Opole jest dziewiątym miastem, w którym UPC Polska zaoferowała potrójną usługę zaraz po Bydgoszczy, Katowicach, Krakowie, Lublinie, Szczecinie, Trójmieście, Warszawie i Wrocławiu.
Dla tych, którzy zdecydują się na wszystkie trzy usługi, UPC przygotowała atrakcyjną promocję, w ramach której przez pierwsze pięć miesięcy jej trwania można korzystać z telewizji, Internetu (o prędkości do 1 Mb/s) oraz telefonu za 99 zł miesięcznie.

Źródło tekstu: UPC     

Dodaj do:
w sumie: 2
  • 0

    1.  2006-02-09 13:27:13

    czy kiedykolwiek będzie UPC w Koszalinie???

  • 0

    2.  2006-02-09 16:51:57

    w katowicach, sa na 3 osiedlach, wiec troche na wyrost mowienie, ze sa w KATOWICACH, maja maly przyczolek, a szkoda, bo na pewno bym skorzystal z ich uslug...

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-90-83-229.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.