Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Trinity - tablet modułowy [wideo]

Trinity - tablet modułowy [wideo]

LuiN 2 Czerwca 2011 09:44

0 0
Firma ICE Computer zaprezentowała koncept mobilnej stacji dokującej w formie tabletu internetowego, do której wsunąć można smartfon. Na potrzeby prezentacji użyty został iPhone 4, ale firma mówi o rozwiązaniach dla wielu platform i wielu telefonów.

Wsuwamy iPhone'a i dostajemy "prawie" iPada, wsuwamy Galaxy S II i mamy Galaxy Tab. Nim przejdziemy do werdyktu czy takie rozwiązanie ma sens, poczekać trzeba na finalny produkt, który prawdopodobnie zaprezentowany zostanie na Mobile World Congress 2012. Warto w tym miejscu też przypomnieć, że podobne rozwiązanie już zaprezentował Asus.


Źródło tekstu: engadget, wł     

Dodaj do:
w sumie: 2
  • 1

    1.  2011-06-02 10:44:06

    Ostatnio pisałem o czymś takim ;) . Naprawdę niegłupia rzecz by to była. Oddzielne zasilanie, co by nie żarło baterii telefonu, też by się przydało.

  • -1

    2. ~zenq  2011-06-02 11:50:23  host: host-46-151-186-13.interduo.pl

    najpierw niech to wlacza, a potem sie chwala, bo jak narazie to pokazali gigantyczny porowiec na telefon o wygladzie tabletu...

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-158-219-248.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Najlepszy smartfon do 1000 zł to:

Polecane smartfony - maj 2018

 

Zobacz wynik | Opinie (10)

Archiwum Ankiet