Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Transmisja na żywo z konferencji T-Mobile

Transmisja na żywo z konferencji T-Mobile

WitekT 1 Czerwca 2011 11:01

0 0
Zapraszamy do obejrzenia relacji na żywo z konferencji T-Mobile, na której zaprezentowane mają być szczegóły nowej oferty.

Przekaz dostępny jest pod tym adresem. Zapraszamy do komentowania pokazywanych szczegółów na gorąco pod tą wiadomością.

W wypadku informacji o braku transmisji na żywo (szczególnie dotyczy do użytkowników Internet Explorera, prosimy o przejście na nasz kanał na serwisie popler.tv.

Aktualizacja:
Transmisja już została zakończona.


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 173
  • 0

    166. ~Breen  2011-06-01 12:08:27  host: 87.119.27.47

    Nie rozumiem po co pisać tu o Playu? 163 sam podsycasz tą bezsensowną dyskusję. A teraz fakty: T-mobile Hungary(Austria, Niemcy i więszkość krajów z T)- 5 taryf prepaidowych, doładowania ważne ponad rok T-mobile PL- Jedna(?) taryfa doładowania ważne góra 3/4 miesiące Tyle faktów. Dziękuję za uwagę.

  • 0

    167. ~Men  2011-06-01 12:09:37  host: z11-05.opera-mini.net

    Dopóki leśne dziadki z W3 nie zrozumieja wolności w ważności doładowania i nadal będą okradać co 30 dni to nigdy nie będą lepsi od PLAY. :)

  • 0

    168. ~  2011-06-01 12:09:42  host: v06-15.opera-mini.net

    163. Liczy się kasa lupiko, a właściwie ile jej zostanie w kieszeni bez względu na opa. Skoro w obecnej ofercie widzę, że wydam za dużo idę do innego opa. Prestiż mi nie potrzebny. Proste prawda?

  • 0

    170. ~Breen  2011-06-01 12:13:47  host: 87.119.27.47

    proszę bardzo doładowania na Węgrzech.: http://www.t-mobile.hu/english/all_plans/domino_sim/domino_sim_c ard

  • 0

    171. ~Men  2011-06-01 12:14:36  host: z11-05.opera-mini.net

    Łatwej kasy co 30 dni niech W3 szuka u myślących inaczej. :D

  • 0

    172. ~Men  2011-06-01 12:17:44  host: z11-05.opera-mini.net

    Mamy co mamy.Przez lata doladowania były co 30 dni.Darmozjady podłapały to jako stały element oferty nie do ruszenia bo to złote jajka i łatwa kasa.I teraz mamy.

  • 0

    173. ~miju  2011-06-01 12:18:57  host: 205.217-171-48.tkchopin.pl

    grucha milczy może play ma jakomś odpowiedź np 29 GROSZY POLSKA ? Nie ! 29 GROSZY CAŁA UE USA KANADA jak by tak dali byłoby zaj :)

  • 0

    174. ~miju  2011-06-01 12:20:12  host: 205.217-171-48.tkchopin.pl

    oczywiście bez pakietów :)

  • 0

    175. ~Men  2011-06-01 12:23:00  host: z11-05.opera-mini.net

    Play nie musi wcale odpowiadać bo ta oferta t-zdziery jest żenująca! :D

  • 0

    176. ~miju  2011-06-01 12:28:07  host: 205.217-171-48.tkchopin.pl

    175 zdaje się adwokat play :)

  • 0

    177. ~  2011-06-01 12:37:47  host: 212.160.172.70

    ja mam prosta rade nie przedluzac i nie zawierac umow z opami rozwinac sie duchowo i komunikowac sie astralnie.

  • 0

    178. ~  2011-06-01 12:44:47  host: 205.217-171-48.tkchopin.pl

    a jeszcze wczoraj heyah miała podwójne minuta do UE USA ok 31gr bez poj pakietów a do polski ok 16gr żebym wiedział bo akurat mam heyah pewnie w sierpniu znowu będą podwójne i wtedy pier te całe t mobile

  • 0

    179. ~  2011-06-01 13:01:13  host: v06-15.opera-mini.net

    176. Normalnie banan mi się pojawia na takie teksty.

  • 2

    180. ~  2011-06-01 13:12:11  host: z23-05.opera-mini.net

    176 a ty co, adwokat t-mobile? Piszesz bzdury, porownujesz waznosc doladowania do bonusu, nagrody do doladowania (mimo ze twoj op nic ci nie daje, a kase ukradnie jak nie doladujesz) zeby tylko wyszlo ze op jest za...je...fajny. Kilka osob pisze ze siedzi za granica 2 mce, tydzien... i ile zaoszczedza(wszyscy ktorych znam i siedza za granica maja karty lokalnych operatorow). Ale reszte czasu spedzamy w polsce. I jak na takie szumne zapowiedzi, krajowej oferty Play nie pobili. Ktos pisal ze za 2 m-ce oszczedzi 200. Ja wydaje 10 razy tyle na polaczenia w kraju. Ile ja zaoszczedze nie zostajac w T? 2 tyg temu kupilem starter, i czekalem na oferte, bo mam kilka bliskich osob za granica, ale nie widze sensu zostania w TM. Rozmowy zagraniczne to dodadek, to powinna byc wisienka na torcie, natomiast teraz to wisienka na placku ziemniaczanym. Jednego potencjalnego klienta nie przekonali.

  • -2

    181. ~orzeszek  2011-06-01 13:26:39  host: public-gprs279217.centertel.pl

    @180 Ciebie nie przekonali ale podejrzewam, ze jesteś w mniejszości.

  • 0

    182. ~  2011-06-01 17:17:02  host: z36-16.opera-mini.net