Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Transmisja konferencji BB10 [live]

Transmisja konferencji BB10 [live]

WitekT 30 Stycznia 2013 15:57

5 0
O godzinie 16 polskiego czasu rozpocznie się konferencja RIM, na której zaprezentowany zostanie system BlackBerry 10. Firma udostępniła transmisję na żywo z tego wydarzenia.

Streaming dostępny jest pod tym adresem.

Zobacz: Przynajmniej 6 nowych smartfonów BlackBerry w 2013 roku


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:

Tagi: blackberry | rim

w sumie: 23
  • 0

    4.  2013-01-30 17:20:07

    Aż żałuję że włączyłem się dopiero w połowie, bo pewnie dużo ciekawych rzeczy mnie ominęło. Opcja z podglądem ekranu naszego telefonu na innym telefonie wręcz wymiata. Panowie z Microsoftu powinni to wszystko oglądać po kilka razy by zrozumieć gdzie błędy popełniają.

  • 1

    5.  2013-01-30 17:27:07

    I to co mi się podoba - zaprezentowali dwa telefony - Q10 i Z10. Ten pierwszy ma klawiaturę Qwerty, ten drugi ma duży ekran. Dwa modele, dwa różne podejścia, klient ma więc szeroki wybór mimo iż wybiera między dwoma telefonami. I dlaczego Nokia nie mogła pójść w tę stronę, tylko pokazała 820 i 920, które są wręcz identyczne?

  • 1

    6. ~M0RC1NUS  2013-01-30 17:27:19  host: 217.170.169.201

    Wszyscy wieścili koniec RIM ;) mieli rację... Teraz jest Blackberry :P BTW system fantastyczny, czas zmienić WP na BB10 :-)

  • 0

    7. ~ktosk  2013-01-30 17:59:31  host: 91.244.213.69

    ktoś się zbijał, że nie będzie aplikacji, a wygląda na to, że wszystko jest, albo systemowe, albo przeniesione 70 000 aplikacji na starcie systemu, ile miał WP?

  • 1

    8.  2013-01-30 18:03:57

    ja już ponad pół rok temu pisałem że BB10 zdobędzie sukces i z tego co widzę to się nie pomyliłem.

  • 0

    9. ~  2013-01-30 18:07:56  host: apn-95-40-40-249.dynamic.gprs.plus.pl

    @8 nie pisze się o tym co "by" osiągnęli, tylko o tym co osiągnęli. Na razie nic.

  • 3

    10.  2013-01-30 18:14:42

    W PL będzie jak wyjdzie BB11.

  • 2

    11. ~  2013-01-30 18:17:17  host: v43-13.opera-mini.net

    Zobaczymy jakie będą ceny, jak będzie dobrze to odniosą sukces na pewno. W Polsce pewnie będzie niestety drogi bo nasi operatorzy lubią na nas zarabiać za takie produkty.

  • 2

    12.  2013-01-30 18:25:30

    @11 Ceny na rynku i w abo..jak BB przesadzi to może być wtopa, a nie sukces, tak samo np. dajmy na to bateria...musi być przynajmniej tak samo "dobra" lub lepsza niż u konkurencji. Tylko, że oni powalczą z tym co już jestna rynku, a w razie czego Apple czy Samsung przyśpieszą premiery, więc BB musi w czymś być lepsze bo pokazuje swoje modele później, a na pewno nie może mieć wpadek (np. słaba bateria, duża ilość potwierdzonych problemów z softem ...zwiechy).

  • 0

    13.  2013-01-30 18:33:59

    Powiem tak: jeszcze żadne urządzenie od BB nie zrobiło na mnie wrażenia, a ostatnio znudził mnie andek, WP nie mówiąc już o iOS którego nawet nie tykam. Obecnie RIM mnie baaardzo pozytywnie zaskoczył zaraz obok Sailfish. Oby pojawili się w miarę szybko i w przystępnej cenie ;).

  • 0

    14. ~JustMe  2013-01-30 18:34:51  host: cpc43-wolv14-2-0-cust146.16-1.cable.virginmedia.com

    I co??? Blackberry hub,peak i flow pozamiatal! Iphone i Android moga zapomniec o bycie na szczycie za 6 miesiecy!!!! W uk bb10dostepny od jutra!!!!

  • 2

    15. ~skalarek  2013-01-30 18:36:03  host: 89.191.147.125

    Fajnie fajnie, tylko pokazywanie wideokonferencji gdy obydwa telefony są podpięte do ładowarek to chyba nie najlepszy pomysł. Jeśli sprzęt jest taki dobry to można było zapuścić w tło jakąś aplikację udostępniającą widok ekranu bezprzewodowo...

  • 0

    16. ~r  2013-01-30 18:41:00  host: 89-76-31-164.dynamic.chello.pl

    #4: nie żartuj, panowie z microsoftu nie zrozumieli przez tyle lat podstawowych braków windows phona, że żadne filmiki innych producentów im raczej tego nie ułatwią.

  • 1

    17.  2013-01-30 18:55:12

    A jak z BIS-em w BB10?

  • 1

    18.  2013-01-30 19:10:26

    Właśnie chciałem napisać, że BIS w BB10 nie ma. Ale prawdę mówiąc chyba nie do końca wiadomo jakie to konsekwencje niesie, ewentualnie nie wiem gdzie szukać na to pytanie odpowiedzi. Wiem jedno - odpowiedź będzie pewnie w ciągu kilku godzin na Telepolis ;)

  • 0

    19. ~iahoker  2013-01-30 19:45:25  host: ip-151-248-40-193.free.aero2.net.pl

    Zamiast BIS - normalny transfer danych

  • 0

    20. ~stz  2013-01-30 20:01:01  host: user-109-243-187-83.play-internet.pl

    A ci co do tej pory mieli BiS na 7.1 będą musieli dalej z niego korzystać?

  • 1

    21.  2013-01-30 20:12:15

    @15 wszyscy na prezentacjach są podpięci. wirelles jest jednak często niestabilny, coś się psuje, lepiej na kablu ;D

  • 1

    22.  2013-01-30 20:20:45

    O sukcesie czy porazce zadecyduje sprzedaz. Na wyniki musimy poczekac conajmniej kwartal.

  • 0

    23. ~ktosk  2013-01-30 22:24:51  host: 91.244.213.69

    @10 w marcu w Orange, Play zadeklarował, że będa mieli, ale jeszcze nie znają daty, T-M już ma skończoną infrastrukturę pod nowe usuługi @11, 12, 13 cena będzie jak za średnią/wyższą albo wyższą średnią. jeśli chodzi o baterię, soft - w przeciwieństwie do np Apple, developerzy i programiści od roku testowali Dev Alpha, czyli prawdziwe urządzenia, a nie emulatory. wszystko się może zdarzyć, ale znacznie ograniczyli ryzyko wtopy, przy tym ostro podkręcili tworzących programy na swoją platformę. konsekwencja było to, że praktycznie wszystko było wiadomo przed oficjalną premierą, więc dla siedzących w temacie wielkiego WOW nie było - ale to, co zobaczyli inni zainteresowani robi naprawdę wielkie wrażenie @15 od czasu małej sympatycznej wtopy na konferencji apple nie pamiętam kiedy, nikt podczas oficjalnych prezentacji produktu nie liczy na wifi

Dodaj swoją opinię