Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości TransFlash 256 MB od SanDiska

TransFlash 256 MB od SanDiska

sirmark 28 Października 2004 00:44

0 0

SanDisk pokazał nową kartę pamięci standardu TransFlash. 256 MB to obecnie największa pojemność dla najmniejszego na rynku standardu kart pamięci. Mierzy ona 15 mm na 11 mm na 1 mm.

Zaoferowanie nowej karty przychodzi w sukurs coraz to bardziej pazernym na pamięć gadgetom, jak telefony komórkowe, asystenci PDA itp., gdzie megabajty przydają się do magazynowania ot choćby plików multimedialnych.

sandisk transflash256mb
Karty TransFlash zostały pokazane przez SanDiska w lutym tego roku. Dzięki specjalnym adapterom, mogą być one stosowane w slotach dla pamięci formatu SD. Nośnik 256 MB pokaże się w sklepach w grudniu. Cena nie jest jeszcze ustalona.

Pierwszą z firm, która zdecydowała się skorzystać z nowego formatu kart jest Motorola. W jej ofercie znalazło się kilka telefonów, gotowych współpracować z tymi nośnikami. W 2005 roku do Motoroli dołączyć mają inni producenci komórek, a ich oferta w sumie obejmie około 40 telefonów.

Źródło tekstu: pclab.pl     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-81-244-248.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Najlepszy smartfon do 500 zł to:

Polecane smartfony - wakacje 2018

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet