Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości TP "Złotym Partnerem Cisco"

TP "Złotym Partnerem Cisco"

WitekT 12 Listopada 2006 12:50

0 0

Cisco poinformował o zdobyciu przez Telekomunikację Polską certyfikatu Złotego Partnera Cisco. Certyfikat ten potwierdza najwyższe kwalifikacje TP w zakresie wdrażania i eksploatacji technologii i rozwiązań sieciowych Cisco. TP spełnia też wyśrubowane wymagania w zakresie posiadania własnego laboratorium serwisowego i demonstracyjnego oraz możliwości świadczenia usług serwisowych z jednogodzinnym czasem reakcji. TP jest jedynym operartorem w Polsce posiadającym taki status.

Sieci korporacyjne są układem nerwowym współczesnych przedsiębiorstw, od którego w coraz większym stopniu zależy los firm i ich pracowników. Jednak niezawodność i bezpieczeństwo sieci zależą nie tylko od jakości urządzeń infrastruktury czy wykorzystywanych łączy, ale też w ogromnej mierze są efektem optymalnej konfiguracji oraz właściwego wsparcia technicznego i serwisu. Dlatego na całym świecie najwięksi operatorzy świadczą usługi coraz bardziej zaawansowane - takie, jak budowa, eksploatacja i serwisowanie sieci rozległych przedsiębiorstw, zarządzanie stykiem z Internetem, czy usługi zarządzanej telefonii IP - powiedział Paweł Malak, dyrektor generalny Cisco Polska.

Klienci instytucjonalni i rynek wymagają od nas wzięcia odpowiedzialności nie tylko za poprawne działanie łączy telekomunikacyjnych, ale przede wszystkim - za funkcjonowanie ich sieci firmowych i realizowanych w nich usług. Wychodzimy naprzeciw tym potrzebom w unikatowy na polskim rynku sposób łącząc funkcje operatora sieci rozległej i integratora systemów teleinformatycznych. Dzięki przejęciu odpowiedzialności zarówno za łącza, jak i za współpracujący z nimi sprzęt sieciowy jesteśmy w stanie zagwarantować naszym klientom dużo wyższy poziom niezawodności i bezpieczeństwa sieci. Równie wysoki poziom niezawodności osiągają nasze usługi jak Videostrada i telefonia internetowa tp kierowane do klinetów indywidualnych. Tu też stosujemy sprzęt najwyższej jakości - powiedział Konrad Kobylecki, członek zarządu TP.

Cisco i TP podpisały w październiku 2003 roku list intencyjny dotyczący strategicznej współpracy przy definiowaniu, tworzeniu i wdrażaniu nowych usług dla odbiorców korporacyjnych i przedsiębiorstw średniej wielkości. Od tego czasu TP zbudowała od podstaw silny zespół wdrożeniowy i wsparcia technicznego oraz zdobyła kolejne certyfikaty Cisco potwierdzające jego wysokie kompetencje.
We współpracy z Cisco TP rozpoczęła świadczenie nowoczesnych usług dla biznesu opartych na transmisji danych, jak zarządzanie routerem dostępowym (CPE) łączącym sieć firmową z Internetem, budowa sieci korporacyjnych, utrzymywanie wirtualnych sieci firmowych, a w ostatnim czasie - budowa i zarządzanie systemów telefonii IP (IP PABX).

Sprzedaż zaawansowanych usług dla przedsiębiorstw takich, jak np. zarządzanie CPE, IP VPN, czy usługa IP PABX, a także sprzedaż umów gwarancyjnych SLA są dużo bardziej dochodowe, niż prosta sprzedaż łączy. W obliczu spadających cen usług podstawowych ma to dla nas zasadnicze znaczenie - dodał Konrad Kobylecki.

Informacja o Złotym Certyfikacie Cisco

Złoci Partnerzy oferują najwyższy poziom usług oraz najwyższe kwalifikacje i znajomości technologii i rozwiązań Cisco Systems. Wymagania stawiane Złotym Partnerom obejmują posiadanie określonej liczby sprzedawców oraz wysokokwalifikowanych specjalistów technicznych certyfikowanych w zakresie technologii i rozwiązań Cisco. Złoty Partner musí też utrzymywać określone w umowie laboratorium wsparcia oraz laboratorium demonstracyjne, musi mieć możliwość świadczenia usług wsparcia technicznego w rytmie ciągłym (24x7) z jednogodzinnym czasem reakcji, musi też osiągnąć określony poziom satysfakcji klientów mierzony przez niezależną firmę. Złoty Certyfikat - podobnie jak wszystkie certyfikaty partnerskie Cisco - jest co roku odnawiany.

Źródło tekstu: Cisco     

Dodaj do:
w sumie: 6
 • 0

  1. ~jeż  2006-11-12 12:56:40  host: 217.116.110.185

  Mamo chwalą nas. Kto ? Ty mnie A ja Was

 • 0

  2. ~  2006-11-12 13:26:59  host: xdsl-5274.jgora.dialog.net.pl

  http://www.atm.com.pl/index.jsp?pageid=69 ATM S.A. też ...

 • 0

  3.  2006-11-12 13:28:27

  2: zapewne chodzi o operatorów stricte telekomunikacyjnych.

 • 0

  4. ~  2006-11-12 19:15:07  host: abde13.neoplus.adsl.tpnet.pl

  Taaaaaaa............ http://www.atm.com.pl/index.jsp?pageid=65 http://www.atm.com.pl/index.jsp?pageid=111

 • 0

  5. ~  2006-11-12 19:16:23  host: abde13.neoplus.adsl.tpnet.pl

  Acha - i taki komunikator. Padu-padu mu było czy jakoś podobnie. One serwery też chyba gdzieś tak w okolicy.

 • 0

  6. ~piotr  2006-11-12 20:41:36  host: absz69.neoplus.adsl.tpnet.pl

  jeż: bezbłędnie. Doskonały komentarz

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-198-170-159.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Najlepszy smartfon do 3000 zł to:

Polecane smartfony - wakacje 2018

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet