Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości TP "Złotym Partnerem Cisco"

TP "Złotym Partnerem Cisco"

WitekT 12 Listopada 2006 12:50

0 0
Cisco poinformował o zdobyciu przez Telekomunikację Polską certyfikatu Złotego Partnera Cisco. Certyfikat ten potwierdza najwyższe kwalifikacje TP w zakresie wdrażania i eksploatacji technologii i rozwiązań sieciowych Cisco. TP spełnia też wyśrubowane wymagania w zakresie posiadania własnego laboratorium serwisowego i demonstracyjnego oraz możliwości świadczenia usług serwisowych z jednogodzinnym czasem reakcji. TP jest jedynym operartorem w Polsce posiadającym taki status.Sieci korporacyjne są układem nerwowym współczesnych przedsiębiorstw, od którego w coraz większym stopniu zależy los firm i ich pracowników. Jednak niezawodność i bezpieczeństwo sieci zależą nie tylko od jakości urządzeń infrastruktury czy wykorzystywanych łączy, ale też w ogromnej mierze są efektem optymalnej konfiguracji oraz właściwego wsparcia technicznego i serwisu. Dlatego na całym świecie najwięksi operatorzy świadczą usługi coraz bardziej zaawansowane - takie, jak budowa, eksploatacja i serwisowanie sieci rozległych przedsiębiorstw, zarządzanie stykiem z Internetem, czy usługi zarządzanej telefonii IP - powiedział Paweł Malak, dyrektor generalny Cisco Polska.

Klienci instytucjonalni i rynek wymagają od nas wzięcia odpowiedzialności nie tylko za poprawne działanie łączy telekomunikacyjnych, ale przede wszystkim - za funkcjonowanie ich sieci firmowych i realizowanych w nich usług. Wychodzimy naprzeciw tym potrzebom w unikatowy na polskim rynku sposób łącząc funkcje operatora sieci rozległej i integratora systemów teleinformatycznych. Dzięki przejęciu odpowiedzialności zarówno za łącza, jak i za współpracujący z nimi sprzęt sieciowy jesteśmy w stanie zagwarantować naszym klientom dużo wyższy poziom niezawodności i bezpieczeństwa sieci. Równie wysoki poziom niezawodności osiągają nasze usługi jak Videostrada i telefonia internetowa tp kierowane do klinetów indywidualnych. Tu też stosujemy sprzęt najwyższej jakości - powiedział Konrad Kobylecki, członek zarządu TP.

Cisco i TP podpisały w październiku 2003 roku list intencyjny dotyczący strategicznej współpracy przy definiowaniu, tworzeniu i wdrażaniu nowych usług dla odbiorców korporacyjnych i przedsiębiorstw średniej wielkości. Od tego czasu TP zbudowała od podstaw silny zespół wdrożeniowy i wsparcia technicznego oraz zdobyła kolejne certyfikaty Cisco potwierdzające jego wysokie kompetencje.

We współpracy z Cisco TP rozpoczęła świadczenie nowoczesnych usług dla biznesu opartych na transmisji danych, jak zarządzanie routerem dostępowym (CPE) łączącym sieć firmową z Internetem, budowa sieci korporacyjnych, utrzymywanie wirtualnych sieci firmowych, a w ostatnim czasie - budowa i zarządzanie systemów telefonii IP (IP PABX).

Sprzedaż zaawansowanych usług dla przedsiębiorstw takich, jak np. zarządzanie CPE, IP VPN, czy usługa IP PABX, a także sprzedaż umów gwarancyjnych SLA są dużo bardziej dochodowe, niż prosta sprzedaż łączy. W obliczu spadających cen usług podstawowych ma to dla nas zasadnicze znaczenie - dodał Konrad Kobylecki.

Informacja o Złotym Certyfikacie Cisco

Złoci Partnerzy oferują najwyższy poziom usług oraz najwyższe kwalifikacje i znajomości technologii i rozwiązań Cisco Systems. Wymagania stawiane Złotym Partnerom obejmują posiadanie określonej liczby sprzedawców oraz wysokokwalifikowanych specjalistów technicznych certyfikowanych w zakresie technologii i rozwiązań Cisco. Złoty Partner musí też utrzymywać określone w umowie laboratorium wsparcia oraz laboratorium demonstracyjne, musi mieć możliwość świadczenia usług wsparcia technicznego w rytmie ciągłym (24x7) z jednogodzinnym czasem reakcji, musi też osiągnąć określony poziom satysfakcji klientów mierzony przez niezależną firmę. Złoty Certyfikat - podobnie jak wszystkie certyfikaty partnerskie Cisco - jest co roku odnawiany.

Źródło tekstu: Cisco     

Dodaj do:
w sumie: 6
 • Ten komentarz został ukryty.

  0

  1. ~jeż  2006-11-12 12:56:40  host: 217.116.110.185

  Mamo chwalą nas. Kto ? Ty mnie A ja Was

 • Ten komentarz został ukryty.

  0

  2. ~  2006-11-12 13:26:59  host: xdsl-5274.jgora.dialog.net.pl

  http://www.atm.com.pl/index.jsp?pageid=69 ATM S.A. też ...

 • Ten komentarz został ukryty.

  0

  3.  2006-11-12 13:28:27

  2: zapewne chodzi o operatorów stricte telekomunikacyjnych.

 • Ten komentarz został ukryty.

  0

  4. ~  2006-11-12 19:15:07  host: abde13.neoplus.adsl.tpnet.pl

  Taaaaaaa............ http://www.atm.com.pl/index.jsp?pageid=65 http://www.atm.com.pl/index.jsp?pageid=111

 • Ten komentarz został ukryty.

  0

  5. ~  2006-11-12 19:16:23  host: abde13.neoplus.adsl.tpnet.pl

  Acha - i taki komunikator. Padu-padu mu było czy jakoś podobnie. One serwery też chyba gdzieś tak w okolicy.

 • Ten komentarz został ukryty.

  0

  6. ~piotr  2006-11-12 20:41:36  host: absz69.neoplus.adsl.tpnet.pl

  jeż: bezbłędnie. Doskonały komentarz

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-204-253-8.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy darmowy streaming muzyki zachęci cię do podpisania umowy?

Orange zachęca do oferty abonamentowej darmowym dostępem do Spotify

 

Zobacz wynik | Opinie (4)

Archiwum Ankiet