Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości TP zapłaci 7,5 mln zł odszkodowania

TP zapłaci 7,5 mln zł odszkodowania

WitekT 22 Grudnia 2005 10:53

0 0
Telekomunikacja Polska zawarła ugodę ze spółką Długie Rozmowy, która przewiduje wypłatę na rzecz niezależnego operatora odszkodowania w wysokości 7,5 mln zł.W październiku DR złożyły pozew przeciwko TP o zapłatę odszkodowania w wysokości 9 mln zł za niewykonanie przez TP umowy świadczenia usług udostępnienia Krajowego Systemu Teletransmisyjnego na potrzeby współpracy z DR. Pisaliśmy o tym w tej wiadomości.

Według DR zobowiązanie zaciągnięte przez TP wobec spółki nie zostało wykonane z przyczyn, za które wyłączną odpowiedzialność ponosi TP.

Źródło tekstu: PAP     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-161-229-220.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy darmowy streaming muzyki zachęci cię do podpisania umowy?

Orange zachęca do oferty abonamentowej darmowym dostępem do Spotify

 

Zobacz wynik | Opinie (4)

Archiwum Ankiet