Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości TP zapłaci 7,5 mln zł odszkodowania

TP zapłaci 7,5 mln zł odszkodowania

WitekT 22 Grudnia 2005 10:53

0 0
Telekomunikacja Polska zawarła ugodę ze spółką Długie Rozmowy, która przewiduje wypłatę na rzecz niezależnego operatora odszkodowania w wysokości 7,5 mln zł.

W październiku DR złożyły pozew przeciwko TP o zapłatę odszkodowania w wysokości 9 mln zł za niewykonanie przez TP umowy świadczenia usług udostępnienia Krajowego Systemu Teletransmisyjnego na potrzeby współpracy z DR. Pisaliśmy o tym w tej wiadomości.

Według DR zobowiązanie zaciągnięte przez TP wobec spółki nie zostało wykonane z przyczyn, za które wyłączną odpowiedzialność ponosi TP.


Źródło tekstu: PAP     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-196-110-222.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Najlepszy smartfon do 1000 zł to:

Polecane smartfony - maj 2018

 

Zobacz wynik | Opinie (9)

Archiwum Ankiet