Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości TP zamyka infolinię produktowo-usługową

TP zamyka infolinię produktowo-usługową

sirmark 2 Listopada 2004 01:07

0 0
Telekomunikacja Polska zamyka infolinię produktowo-usługową 0800 100 800. Osoby dzwoniące na ten numer będą informowani o jego likwidacji i zachęcani do korzystania z Błękitnej Linii TP. TP zamierza w przyszłości likwidację wszystkich infolinii produktowych, a numer 9393 (Błękitna Linia) ma stać się podstawowym kanałem kontaktu z TP.

Obecnie numer infolinii obsługiwany w Jeleniej Górze przyjmuje średnio 12 tys. połączeń dziennie, z czego ok. 3 tys. połączeń trafia do obsługi przez doradców.


Źródło tekstu: iTePe     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-80-247-119.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy wg Ciebie usługa Apple Pay odniesie w Polsce sukces?

[Aktualizacja] Apple Pay od jutra w Polsce

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet