Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości TP zainteresowana świadczeniem usług powszechnych

TP zainteresowana świadczeniem usług powszechnych

WitekT 16 Grudnia 2005 14:26

0 0

Telekomunikacja Polska, po odrzuceniu jej oferty przez URTiP w konkursie świadczenia usług powszechnych, nadal jest jednak zainteresowana ich świadczeniem.

Telekomunikacja Polska z zaskoczeniem przyjęła decyzję o odrzuceniu przez Urząd Regulacji Telekomunikacji i Poczty oferty TP w konkursie na świadczenie usługi powszechnej. [...] Zdaniem TP, złożona oferta była kompletna i spełniała wszystkie wymogi prawne – czytamy w komunikacie.

Według regulatora, komisja konkursowa zmuszona była odrzucić ofertę TP, ponieważ nie spełniła ona wymagań formalnych, określonych w specyfikacji i wykluczyło to możliwość dokonania jej oceny merytorycznej. Pisaliśmy o tym w tej wiadomości.
TP zaznacza, że do 30. listopada 2005 roku wszyscy operatorzy mogli przedstawić swoją ofertę na świadczenie usługi powszechnej w konkursie ogłoszonym przez prezesa URTiP. Jednak swoją propozycję złożyła tylko TP.

TP sygnalizuje jednocześnie, że niezależnie od negatywnej decyzji URTiP, TP jest w dalszym ciągu zainteresowana świadczeniem usług powszechnych.

Źródło tekstu: PAP     

Dodaj do:
w sumie: 4
 • 0

  1. ~acc  2005-12-16 15:45:07  host: drd146.neoplus.adsl.tpnet.pl

  Za drugim razem to już chyba przyjmą.. W końcu dziś, chyba w Wyborczej, napisali, że znów kochamy Francuzów. Powód co prawda inny, ale zawsze..

 • 0

  2. ~A  2005-12-16 16:33:52  host: due80.neoplus.adsl.tpnet.pl

  A tak swoją drogą to o co biega??

 • 0

  3. ~A  2005-12-16 20:49:06  host: dvk234.neoplus.adsl.tpnet.pl

  Zamowilem dzisiaj Livebox'a w TP. Gosciu na infolinii powiedzial, ze uslugi do Livebox'a bede swiadczyc w I kwartale 2006 (telefonia internetowa, telewizja i takie tam). W ofercie pojawily sie modemy do ADSL2+. Czyzby nadchodziła nowa oferta?

 • 0

  4. ~ASIEDEM  2006-01-19 19:34:23  host: cqi253.neoplus.adsl.tpnet.pl

  TAK JUZ JESTEM POSIADACZEM "LIVEBOXA"
  ========
  PRZYSZŁOŚĆ DLA DOMOWEJ SIECI , MAX DO 8 pc MOZNA PODŁĄCZYĆ

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-80-247-119.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy uruchamianie Windowsa 10 na urządzeniach mobilnych z Androidem ma sens?

Na smartfonach Huaweia można uruchomić Windowsa 10 dzięki chmurze

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet