Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości TP zainteresowana potencjalną ofertą sprzedaży P4

TP zainteresowana potencjalną ofertą sprzedaży P4

WitekT 18 Czerwca 2007 18:12

0 0

Telekomunikacja Polska zapowiada, że gdyby na rynku pojawiła się oferta sprzedaży P4, to byłaby nią zainteresowana - powiedział prezes TP Maciej Witucki.

Obecnie w firmach nie brakuje dostępnego kapitału, ale ja jestem pragmatycznym oportunistą i nie myślę o jakiś egzotycznych inwestycjach. W strategii zapewne zarysujemy zakres typów możliwej działalności spółki, ale na pewno nie konkretne cele. Mogę na dziś powiedzieć, że gdyby na rynku pojawiła się oferta sprzedaży Playa, to oczywiście bylibyśmy zainteresowani - powiedział Witucki.




TP przedstawi swoją strategię wraz z wynikami za II kwartał, czyli pod koniec lipca.

Źródło tekstu: PAP     

Dodaj do:
w sumie: 25
  • 0

    6. ~Maxx  2007-06-18 18:25:36  host: host-81-190-90-2.gdynia.mm.pl

    Mozesz sobie pomarzyc Macius!!! Lepiej bierz sie za inwestowanie,bo niedlugo ta twoja neostrada bedzie nic nie warta, gdy opy 3g zaczna oferowac staly dostep do netu.

  • 0

    7. ~dexter  2007-06-18 18:29:07  host: 194.181.28.198

    Orange najwięcej traci przez odchodzenie ludzi do Playa i to ich bardzo boli. Chcą wykosić konkurencję. Kupią i zamkną a użytkowników przepiszą na siłę do Orange, lub podniosą użytkownikom Playa, za karę, ceny do 2 zł za minutę... Żenada, tonący brzytwy się łapie...

  • 0

    8. ~  2007-06-18 18:47:38  host: w3cache1.icm.edu.pl

    This indicates to us either that Play has done a good job with its launch and that TPSA believes that it would be worthwhile paying out significant sums of money to eliminate a competitor from the market.

  • 0

    10.  2007-06-18 18:53:08

    omg lol PLAY TP =D haahahahaha cos mi tu nie gra dzis nie ma prima aprilis -.-; A panu Maciejowi takie zarty sie trzymaja heh. Przecierz Netia nigdy nie odda swojemu najwiekszymu wrogowi Playa jakim jest TP...

  • 0

    11.  2007-06-18 18:58:37

    tp łapie się wszystkiego aby tylko nie opaść na same dno, ale z play to się nie uda...

  • 0

    12. ~anty_TP  2007-06-18 19:05:33  host: proxy.sgh.waw.pl

    Wykupic PLAY, a potem podniesc ceny i klienci sie zamkna, genialny pomysl !!! Nikt nie bedzie juz krzyczal, ze u konkurencji taniej bo najnizsza oferta bedzie znowu 0,80 zl/min jak w POPie. Wszystko tylko nie to, precz z TP !!!

  • 0

    13. ~  2007-06-18 19:38:34  host: chello087207229190.chello.pl

    Mam nadzieję, że prezes UKE zakaże takiego ruchu. Jeśli kiedykolwiek do tego by doszło to warto aby Playa mógł zakupić jedynie podmiot, który byłby zainteresowany jego rozwojem (czytaj ktoś nieobecny na polskim rynku) A już na pewno nie Orange bo zaraz by wprowadzili ten ichni prestiż i byłoby po zabawie. Orange - trzymaj łapy precz od Playa!!!

  • 0

    14. ~ukenamuniu  2007-06-18 19:55:52  host: nat-go2.aster.pl

    chello-chello.pl: prezes UKE jest od drugiego etapu prywatyzacji TP. Od spraw o których piszesz jest inny Prezes innego Urzędu.

  • 0

    15. ~r  2007-06-18 20:56:32  host: chello087207229190.chello.pl

    #14: pewnie masz rację. Co nie zmienia faktu, ze nie podoba mi się, że tepsa się ślini na Playa ale oczywiście rozumiem chęć wyeliminowania konkurencji.

  • 0

    16. ~  2007-06-18 21:04:09  host: abmi38.neoplus.adsl.tpnet.pl

    chyba lepszego dowodu rewolucji którą wprowadzil play, a która nie podoba się konkurencji nie można było się spodziewać! Netia wie co robi, przez kilka lat bedzie miała troche strat, ale później zyski bedą liczone w setkach milionów złotych rocznie, poczekać wystarczy jak zbydują te swoje 3g a pewnie bedą chcieli też zagrozić neo a przynajmniej innym mobilnym netom - a jak widać po samej telefonii, PLAY potrafi walczyć o klienta!

  • 0

    17. ~  2007-06-18 21:17:57  host: w3cache.tpnet.pl

    To byłoby jakieś kuriozum. Play TP znaczy Orange operatorem wirtualnym u Plusa.

  • 0

    18.  2007-06-18 21:22:22

    czyżby to i orange tak dostawały po swoich francuskich dupskach, że aż do takiego kroku się posuną? - możliwe-możliwe!!! jeste w play i jakoś się nie widzę po znakiem orenżadówki! :( a będą w temacie: mam numer w ornage od 7 lat (pop) i tak od niechcenia (aby utrzymać numer) doładowałem go pkt profit, odpaliłem pakiet po 30gr/min, przyszedł sms, że pakiet aktywny i wszystko ok ale kase djaej ciągnie z konta po 80gr/min a laska w bok każe czekać klika dni, że to sprawdzą, zweryfikują i komisja śledcza ds. mojego telefonu podejmie decyzję czy oddać mi za pakiet czy może różnice w cenie połączeń! no cóz - 7 lat to kupa czasu ale chyba już za długo w tym bur****! (szkoda, bo trzymałem ten numer przez sentyment)!!!

  • 0

    19. ~k  2007-06-18 21:33:54  host: cim25.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ta jasne na pewno play pojdzie na sprzedaż, buahah; Netia jest częściowym udziałowcem playa, wiec niech zapomną; chyba że Netia by poszła rzeczywiście w szybki internet bezgranicznie, ale to raczej niemożliwe

  • 0

    20. ~Faz  2007-06-18 22:16:15  host: hsiproxy.astra-net.com

    Wara sk.... od playa!!!! Patrzcie jakie smatlawce: Obecnie w firmach nie brakuje dostępnego kapitału. Chamy zdzieraja ile sie da od nas ale juz niedlugo im ten cholerny kapital zacznie sie kurczyc. Jeszcze mnie wkurza to ze od czasu kiedy wlazl orang to sie siec zaczela pie.... a kiedys za czasow idei mieli dobry zasieg, teraz to syf i ciagle awarie i tylko dzwonia baby z oranga ze maja super promocje jakas nokie z radiem i gownianym wyswietlaczem za zlotowke przy abonamencie 70 zl na polaczenia w sieci :P zalosni sa i wzbudzaja nienawisc, a pamietam jeszcze kiedys wywiad z szefem orange tuz po rebrandingu marki, powiedzial on ze beda chcieli aby ludzie pozytywnie odbieralili ich marke i byli do niej bardzo przywiazani :P

  • 0

    21. ~Gal  2007-06-19 08:26:16  host: host-81-190-72-218.gdynia.mm.pl

    Ta wypowiedz mocno musiala rozbawic ludzi w Playu. Ten facet jest chyba jakis ulomny... A moze kupisz pan Palac Kultury - identyczne szanse!

  • 0

    22.  2007-06-19 08:31:12

    ~Faz - no to ciekawe, co mówisz... skoro zdzierają, to mnie zastanawia, dlacxzego jeszcze nie powstała konkurencja, która po niewielkiej marży byłaby w stanie odebrać klientów (już nie mówię wszystkch, ale powiedzmy... 25%) tepsie?? To przecież tak niewiele trzeba, zbudować sieć, podłaczyć i już... kasa na konto płynie strumieniem ;-)

  • 0

    23.  2007-06-19 08:32:13

    ~Gal - ludzie w Playu są najemnikami, zwykłymi pracownikami, którzy nie mają nic do powiedzenia. Właściciele decydują co zrobią ze swoją własnością ;-)

  • 0

    24. ~Gal  2007-06-19 10:55:32  host: host-81-190-72-218.gdynia.mm.pl

    Przeciez pisze o wlascicielach, bo o kim innym?

  • 0

    25. ~intermann  2007-06-19 11:17:02  host: public-gprs18636.centertel.pl

    Popatrzcie na mój host. ;( dlatego chce popełni samobójstwo. Wierze że play w końcu zbuduje swoja sie i ucieknę od pomarańczy, nawet już elewacje na domu przemalowałem byle by tylko nie patrzy na pomarańcz. Ta marka tak żałośnie mi się już kojarzy ze jak w supermarkecie widzę pomarańcze to dostaje ciarek. "marka miło kojarząca się klientom" to brzmi prawie jak " idealnie działające usługi w Orange" lub " w Play jest najdrożej na rynku" SAME KŁAMSTWA I OSZCZERSTWA dobrze że wprowadzili przynajmniej opcję telefon na kredyt - przynajmniej "kosmiczne"ceny telefonów w abonamencie można rozbić na raty. ( nokia n70 w abo Orange 50zł - ponad 700zł, w komisie kupiłem taką samą NOWĄ!!(24msc,gwar)-za 620zł ). Przydałaby się jeszcze tylko opcja STAWKI POŁĄCZEŃ NA KREDYT hahahaha żal mi orange. biedactwa pomóżmy im zginąc z honorem Zabierzmy swoje numery. ;( a playa napewno się nie odda w ręce 0-gutanowi, za dobrze się kojarzy żeby skończyc jak o-gutan.

  • 0

    26. ~kania  2007-06-21 09:53:30  host: doq235.neoplus.adsl.tpnet.pl

    uuu...to są święte słowa...zgadzam się w pełni z intermannem...przejęcie Play prze TPSA to jakieś plotki...w których nue ma ziarneka prawdy:)

Dodaj swoją opinię