Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości TP zagłuszała telefony związkowców?

TP zagłuszała telefony związkowców?

WitekT 6 Kwietnia 2005 11:25

0 0

Związkowcy podejrzewają, że Telekomunikacja Polska utrudniała pracę telefonów komórkowych uczestników protestu głodowego.

Sprawę bada regulator rynku telekomunikacyjnego. Wczoraj w związku z podejrzeniem popełnienia przestępstwa, poprzez bezprawne zagłuszanie telefonów komórkowych w holu budynku TP SA przy ul. Twardej 18 w Warszawie oraz na zewnątrz bezpośrednio przy ścianie budynku od strony ul. Twardej, przy ukośnej windzie związkowcy złożyli zawiadomienie w Prokuraturze Rejonowej Warszawa Śródmieście.
Według związkowców kłopoty z dodzwonieniem się do prowadzących od środy ubiegłego tygodnia protest głodowy działaczy związkowych zaczęły się w poniedziałek po południu. Na wyświetlaczach ich telefonów komórkowych pojawiała się informacja o braku zasięgu.

Źródło tekstu: Rzeczpospolita, wł     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-224-216-155.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Jak oceniasz wakacyjną promocję sieci Play?

Internet na lato za darmo w Play

 

Zobacz wynik | Opinie (9)

Archiwum Ankiet