Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości TP wytrenuje naszych trenerów i uspokoi pseudokibiców

TP wytrenuje naszych trenerów i uspokoi pseudokibiców

LuiN 14 Grudnia 2009 11:13

0 0

Grupa TP zaproponowała PZPN i klubom rozwiązania wspierające rozwój piłki nożnej w Polsce. Chodzi o e-learningową platformę do szkolenia trenerów i system podnoszący bezpieczeństwo na stadionach.

Grupa TP zaoferowała PZPN rozwiązania e-learningowe, dzięki którym można tanio i skutecznie szkolić trenerów w każdym miejscu gdzie jest komputer i dostęp do Internetu.

Platforma umożliwi szkolenie dzieci i młodzieży w klubie lub szkole według identycznych standardów. Trenerzy będą mogli regularnie podnosić swoje kwalifikacje bez drogich wyjazdowych konferencji, czy kursów. Program wymaga jednak merytorycznej współpracy i zasilenia go niezbędnymi informacjami przez PZPN i UEFA.
Grupa TP posiada też gotowe rozwiązanie wspierające bezpieczeństwo na stadionach, które spełnia wymagania ustawy o organizacji imprez masowych z marca 2009 r. Ustawa zobowiązuje organizatorów meczów do wprowadzenia jednolitego, elektronicznego systemu identyfikacji osób na wszystkich stadionach w Polsce. To niezbędne, by przy sprzedaży biletów uwzględnić np. zakazy stadionowe.

Ponadto rozwiązanie TP integruje na danym stadionie systemy bezpieczeństwa, centralne zarządzanie wejściem na stadion, informacjami, systemem alarmowym i ratunkowym, studiami TV, transmisją danych, obrazu i dźwięku. Dodatkowym atutem jest możliwość wykorzystania platformy do potrzeb innych imprez masowych takich jak koncerty muzyczne.

Źródło tekstu: Grupa TP     

Dodaj do:
w sumie: 5
 • 0

  1.  2009-12-14 11:17:49

  heh, no z uspokojeniem kibiców może być problem, ale z tym e-learningiem to chyba nie najgorszy pomysł. Może to coś da...

 • 0

  2. ~  2009-12-14 12:04:14  host: v09-05.opera-mini.net

  Środowisko piłkarskie lepiej się miało gdy ekstraklasę sponsorowała Era. Rozmawiałem z jednym z prezesów w 1 lidze i o grupie Tp tak się wyraził -coś tam robią, ale żeby z zapałem to nie powiedziałbym... Ernest

 • 0

  3. ~  2009-12-14 13:19:53  host: bce186.neoplus.adsl.tpnet.pl

  Niech grupa tp nauczy szanownego prezesa języka angielskiego.

 • 0

  4. ~MZ  2009-12-14 13:34:51  host: 212.160.172.70

  Z tego co mi sie wydaje do Grupa TP sponsoruje reprezentację narodową, a nie extraklasę.

 • 0

  5. ~luk  2009-12-14 16:38:13  host: glq193.internetdsl.tpnet.pl

  @4 Extraclasa to "Orange Extraclasa" a Orange to Grypa TP ... więc źle Ci się wydaje

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-196-42-146.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

W jaki sposób najczęściej oglądasz transmisje meczów piłki nożne podczas tegorocznego mundialu?

Jakość i płynność gry - tego online szukają kibice

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet