Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości TP wygrała z Tele2

TP wygrała z Tele2

sirmark 13 Października 2004 20:37

0 0

Sąd Okręgowy w Warszawie zabezpieczył roszczenia Telekomunikacji Polskiej z tytułu czynów nieuczciwej konkurencji, których dopuszczała się Tele 2 Polska. Jednocześnie nakazał tej spółce natychmiastowe ich zaniechanie. W wydanym zarządzeniu Sąd nakazał Tele 2 Polska zaniechanie "posługiwania się przez jej przedstawicieli handlowych emblematami z logo TP, materiałami reklamowymi TP, identyfikatorami TP i kolorami firmowymi TP w celu wprowadzenia w błąd klientów TP, co do pochodzenia, jakości oraz innych istotnych cech świadczonych usług".
Ponadto Tele 2 Polska nie może rozpowszechniać "nieprawdziwych informacji, według których oferta TP jest dla klientów TP niekorzystna, w szczególności polegających na informowaniu klientów i abonentów TP, że podpisanie umowy o preselekcję z Tele 2 Polska zwalnia ich z płacenia abonamentu na rzecz TP ewentualnie polegającego na przemilczaniu informacji o konieczności dokonania przez abonenta równoległej zapłaty na rzecz TP z tytułu wykonanej usługi oraz na rzecz TP z tytułu posiadanego abonamentu".

Źródło tekstu: TP SA     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-161-49-216.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Czy Internet LTE jest w stanie zastąpić Internet kablowy?

Test szybkości LTE sieci Plus

 

Zobacz wynik | Opinie (18)

Archiwum Ankiet