Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości TP wygrała powtórzony przetarg na obsługę ZUS

TP wygrała powtórzony przetarg na obsługę ZUS

WitekT 4 Stycznia 2007 16:15

0 0

Telekomunikacja Polska będzie przez trzy lata operatorem sieci WAN Zakładu Ubezpieczeń Społecznych. Świadczenie usług rozpocznie najwcześniej 1. marca. ZUS za realizację kontraktu zapłaci TP 40,6 mln zł netto. ZUS otrzymał w przetargu dwie oferty, a jedynym kryterium wyboru była cena.
TP wygrała w powtórzonym przetargu. W poprzednim złożyła ofertę jako jedyna, co nie podobało się Urzędowi Zamówień Publicznych, który poparł skargi konkurentów na warunki przetargu (m.in. bardzo krótki czas zestawienia łączy, któremu podołać mógł tylko dotychczasowy operator ZUS-u, czyli TP) i odwołał go. Szerzej pisaliśmy o tym w tej wiadomości.

Źródło tekstu: Puls Biznesu, wł     

Dodaj do:
w sumie: 1
  • 0

    1.  2007-01-05 08:39:14

    No nic dziwnego, że nie podołaliby... Jak nie inwestują w swoje łącza ;-) Pewnie chętnie by wzięli, tyle, że musieliby, jak jeden były prezes, o którym się teraz mówi (zatrzynany przez służby) szukać dostawcó łaczy najpierw ;-) Ja jednak polecam konkurentom Tepsu nie narzekać, że monopolista warunki dyktuje, tylko samemu budować infrastrukture. Tepsa nie jest od budowy kolejnych "nitek" i ich udostępniania. A jeśłi nie będzie budować - nikt jej nie zmusza jeśli nie ma konkutrencji, to co jest się w końcu przytka i dupa zbitta. NICZEGO NIE BĘDZIE ;-)

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-81-102-236.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Co byś wybrał/a kupując iPhone'a z OLED-em?

Chińskie władze zatwierdziły nową fabrykę paneli OLED firmy LG

 

Zobacz wynik | Opinie (4)

Archiwum Ankiet