Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości TP wycofa ze sprzedaży starsze taryfy

TP wycofa ze sprzedaży starsze taryfy

sirmark 18 Lutego 2009 14:37

0 0

Od 1. marca Telekomunikacja Polska rezygnuje ze sprzedaży niektórych starszych planów telefonicznych.

W porozumieniu z UKE, TP zaprzestanie sprzedaży planów: weekendowy, wieczory i wekendy, 60, 250 oraz 2000.
Jednocześnie, od 1. marca w ofercie dla klientów indywidualnych pozostaną plany: przyjazny, startowy oraz doMowe 60, 300 i 1200. Do wyboru pozostaną także oferty dla osób korzystających z pomocy społecznej (plan przyjazny), abonament bez minut w cenie (plan tp startowy).




Klienci wycofywanych ze sprzedaży planów mogą nadal z nich korzystać. Mają również możliwość przejścia na dostępne w ofercie plany TP, ale po wybraniu innego abonamentu nie będą jednak mieli możliwości powrotu do wcześniejszej oferty.

Źródło tekstu: TP, wł     

Dodaj do:
w sumie: 21
  • 0

    2.  2009-02-18 15:04:17

    Plan przyjazny dostępny jest tylko dla osób z zaświadczeniem korzystania ze wsparcia Ośrodka Pomocy Społecznej.

  • 0

    3.  2009-02-18 15:10:33

    Jak dla mnie te nowe plany są o wiele mniej atrakcyjne.

  • 0

    4. ~berdys  2009-02-18 15:28:05  host: ip-94-42-49-102.multimo.gtsenergis.pl

    zlikwidowano socjalny, ktory cieszyl sie zainteresowaniem ludzi ktorych interesowalo BSA... szkoda, szkoda. To bym moim zdaniem spory blad. Ja obecnie mam na jednym nr znizke resortowa a na drugim place plan tp standartowy+multimo- jezeli tylko bedzie mozliwosc upc to znikam z tepsy. Startowy, to jest wielka pomylka i zmiana nazwy standartowego+ dodanie paru zeta za ta czynnosc do abonamentu. Bo ceny polaczen w oglole mnie nie interesuja. Nie korzystam z telefonu stacjonarnego, ba, nawet nie mam aparatu w domu....a pomyslec , ze za komuny ludzie sie daliby pokroic za ta dziadowska usluge...

  • 0

    5.  2009-02-18 15:37:21

    To zrozumiałe czemu zlikwidowali socjalny. TP nie oferowało Neostrady na socjalnym, a konkurencyjne BSA mogło. Zrobili więc inna ofertę w postaci planu przyjaznego, na które UKE chętnie przystało by zlikwidować socjalny i każdy musiał mieć co najmniej abonament standardowy. W ten pomogli konkurencji sprzedawać usługę pakiet tel+net.

  • 0

    6.  2009-02-18 15:46:37

    Przyjazny tp pewnie mało kto weźmie, a na WLR chyba więcej zarobią niż na tym socjalnym, którego każdy miał by mieć Internet.

  • 0

    7. ~chmielak  2009-02-18 15:52:45  host: dqe68.neoplus.adsl.tpnet.pl

    nowe plany niezbyt ciekawe, konkurencja sporo więcej daję. Zwłaszcza jak na tak wysokie abonamenty dziwi mała ilość minut w nich zawartych - np. 120 ale TYLKO po za szczytem

  • 0

    8. ~noib  2009-02-18 16:03:12  host: dof98.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @7 chmielak ale chodzi Ci o doMowy 60? tam rzeczywiście poza szczytem masz 120 + 60 w szczycie

  • 0

    9.  2009-02-18 16:09:36

    Te 120 min poza szczytem i 60 minut przez całą dobę są chyba tylko opcjami do wyboru. Można mieć albo jedno albo drugie.

  • 0

    10.  2009-02-18 16:12:19

    Na stronie oczywiście tego już nie napisali, ale tak wynika jasno z cennika. Właśnie sprawdziłem.

  • 0

    11. ~  2009-02-18 16:26:27  host: f96-016.opera-mini.net

    Jak chcecie dobrze ocenić te plany taryfowe to zadajcie pytanie ile w nich minut do wszystkich sieci?

  • 0

    12. ~janos84  2009-02-18 17:12:29  host: ip-94-42-37-211.multimo.gtsenergis.pl

    a ja mam tp socjal plus multimo 1mb i jestem zaje.... ście zadowolony jak brakuje impulsów to voipcheap i cały świat jest mój hehe

  • 0

    13. ~j  2009-02-18 17:18:19  host: 87-205-255-8.adsl.inetia.pl

    Ale chyba nikt nie przebije, jeśli chodzi o koszt za minute Netii z jej planem "lepszy telefon". Za 42,70 dają łaskawcy 120 min do wygadania. Czyli 36 gr za min.

  • 0

    14.  2009-02-18 17:35:19

    Standardowy rulez! Nieźle oldschoolowy, ale i tak jest, bo jest. Ja za to nie płacę więc mi to ryba. Nie wiem na co komu abo w TP nie liczą neo.

  • 0

    15.  2009-02-18 20:52:04

    dla mnie shitex... zero przenoszalności minut :/ teraz ludzie pobiorą w promocji "plan tp taniej" nowe abonamenty a od marca zonk... ciekawe tylko kiedy firma raczy nas o zmianie poinformować

  • 0

    16. ~niki  2009-02-18 21:31:48  host: 77-253-212-13.ip.netia.com.pl

    @13 ale w tepsie za 50 zł dają tylko 60 minut łaskawcy, czyli 83 gr min.

  • 0

    17.  2009-02-18 21:54:12

    A czy od marca wreszcie TP obniży rozmowy na komórki? FTM

  • 0

    18. ~J  2009-02-19 07:56:29  host: yk170.internetdsl.tpnet.pl

    @13: Przelicz ile kosztuje minuta na stacjonarne w planie TP 60 za 50 zł. Taniej wychodzi z telefonu satelitarnego na stacjonarne.

  • 0

    19. ~Janek  2009-02-19 12:07:02  host: dof98.neoplus.adsl.tpnet.pl

    No tak ale w tym abonamencie mozna mieć albo 60 albo 120 minut (godziny szczytu/poza godzinami szczytu). Poza tym rozmowy na komórki są zdecydowanie tańsze w TP niż w Netii

  • 0

    20. ~sexi  2009-02-20 12:58:00  host: acpm158.neoplus.adsl.tpnet.pl

    i dlatego ju dzwoniłem do netii, przenosze i telefon i internet bo i net mają tańszy i zamiast socjalnego wezmę sobie lepszy telfon z minutami wliczonymi w abo i jeszcze zaoszczedzę 10 zł jak zamówię to przez stronę ich. żegnaj tp

  • 0

    21. ~Robert  2009-02-23 21:31:59  host: adfh136.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Niestety - nowe plany są TRAGICZNE - mam na myśli koszt połączenia - jest on wysoki, albo wręcz bardzo wysoki - u nas w domu mamy plan standartowy + preselekcja przez Tele 2 - i nawet jakbyśmy wrócili do TP na standartowy to cena 0,35 zł za 3 minuty była by lepsza od wszystkich dziś dostępnych planów (mogę się mylić co do tych droższych). No chyba, że by wykorzystywać tylko tę godzinę czy dwie ... Nawiązując do tego co napisała jedna z osób: "a pomyslec , ze za komuny ludzie sie daliby pokroic za ta dziadowska usluge..." - to przykro mi się zrobiło czytając taką wypowiedź. Może ludzi mający dziś po 15-20 lat tego nie rozumieją - bo po prostu nie wyobrażają sobie życia bez komórki - a może warto by tak trochę pomyśleć - że kiedyś jak się nie miało telefonu, to aby zadzwonić - i nie myślę tutaj o pogaduszkach - ale sprwacha ważnych lub bardzo ważnych - np. wezwać pogotowie - trzeba było albo iść do sąsiada albo do aparatu publicznego. I wcale nie było tak tylko za komuny - w mieszkaniu moich Rodziców telefon podłączyli nam na początku 1998 roku - po 14 latach czekania !! - wiecie jaka dla nich (a także w części dla mnie) była to wówczas radość ? Czasami warto pomyśleć ...

Dodaj swoją opinię