Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości TP współpracuje z WOŚP

TP współpracuje z WOŚP

WitekT 5 Stycznia 2006 13:45

0 0

Telekomunikacja Polska podaruje Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy 100 kart telefonicznych z serduszkami wykonanymi z 24 karatowego złota. Dotychczas z licytacji złotych kart WOŚP zebrała ponad 1 mln zł na ratowanie życia i zdrowia dzieci.

W tym roku karty nie pokrywa już złoty pył, ale są w nich wtopione serduszka, które zrobiono ręcznie w mennicy. Do ich wykonania użyto złota o najwyższej próbie czystości o masie ok. 1g. Wszystkie karty zostaną zlicytowane w czasie niedzielnego XIV Finału WOŚP.

Karty mają do wykorzystania 300 impulsów, co pozwala rozmawiać lokalnie przeszło 11 godzin. Ponadto TP przygotowała jeszcze tradycyjne karty telefoniczne, nawiązujące graficznie do Finału, z których 1000 sztuk trafi nieodpłatnie do Fundacji.
TP pomoże też Orkiestrze w zbiórce pieniędzy. Firma udostępni linię 0 400 407 401 (opłata za połączenie 4,06 zł netto), z której całkowity dochód zostanie przekazany Fundacji. W ubiegłym roku z połączeń na podobną linię uzyskano 66 tys. zł.

TP włączy się w bezpośrednią pracę przy Finale WOŚP. W miejscach relacji telewizyjnych Firma zapewni szybkie łącza internetowe. W centrum transmisji w Studiu TVP zostaną zestawione 3 łącza 2 Mb/s w ramach usługi dostęp do Internetu Frame Relay tp wraz z usługą zarządzanie urządzeniami CPE. Zostanie również zwiększona o 30% przepustowość łączy do Internetu dla portalu Allegro, aby tradycyjna licytacja złotych serduszek, kart i innych przedmiotów przekazanych Orkiestrze przebiegała sprawniej.

Źródło tekstu: Telekomunikacja Polska     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-80-247-119.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Jak oceniasz pomysł z aparatami chowanymi w obudowie smartfonu?

Oppo Find X oficjalnie

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet