Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości TP wspiera niepełnosprawnych piłkarzy

TP wspiera niepełnosprawnych piłkarzy

WitekT 1 Maja 2006 10:35

0 0

2. maja uczestnicy VI Europejskiego Tygodnia Piłki Nożnej Olimpiad Specjalnych wyprowadzą na boisko reprezentacje piłkarskie Polski i Litwy, które w Bełchatowie rozegrają mecz towarzyski.

Polscy piłkarze zagrają w strojach z logo Stowarzyszenia Olimpiady Specjalne Polska, a reprezentacja Litwy w koszulkach Olimpiad Specjalnych Litwa. Obok flagi FIFA zawiśnie flaga Olimpiad Specjalnych Polska.

Wcześniej, przed meczami 27. kolejki Orange Ekstraklasy, zaplanowanej na 28-30. kwietnia, piłkarze zespołów I ligi wyjdą na prezentację w koszulkach z logo Olimpiad Specjalnych. Wydarzenia te towarzyszą VI Europejskiemu Tygodniowi Piłki Nożnej Olimpiad Specjalnych, rozgrywanemu od 24. kwietnia do 3. maja.
Olimpiady Specjalne to międzynarodowy ruch oferujący program rehabilitacyjno–sportowy adresowany do osób niepełnosprawnych intelektualnie. W treningach i zawodach sportowych na całym świecie uczestniczy obecnie ponad milion dzieci i osób dorosłych z upośledzeniem umysłowym. Polska aktywnie uczestniczy w ruchu Olimpiad Specjalnych od połowy lat 80 XX wieku.

Telekomunikacja Polska od 12 lat jest Partnerem Strategicznym Stowarzyszenia Olimpiady Specjalne Polska, wspierając finansowo i rzeczowo sportowców niepełnosprawnych intelektualnie. Dzięki wsparciu TP członkowie Stowarzyszenia biorą udział i odnoszą liczne sukcesy w Światowych Igrzyskach Olimpiad Specjalnych. TP sponsoruje również międzynarodowe i ogólnopolskie rozgrywki piłkarskie Olimpiad Specjalnych: Międzynarodowy Turniej Kosa Cup, Festyn Piłkarski Olimpiad Specjalnych oraz Europejski Tydzień Piłki Nożnej.

Źródło tekstu: Telekomunikacja Polska     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-162-165-158.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy uruchamianie Windowsa 10 na urządzeniach mobilnych z Androidem ma sens?

Na smartfonach Huaweia można uruchomić Windowsa 10 dzięki chmurze

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet