Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości TP wspiera chore dzieci

TP wspiera chore dzieci

WitekT 9 Września 2005 14:10

0 0

Po raz kolejny Telekomunikacja Polska wsparła działania Fundacji Charytatywnej Bal Dziennikarzy, która przygotowała inscenizację bajki Kopciuszek w wykonaniu znanych dziennikarzy.

TP jako główny sponsor przedsięwzięcia przekazała 100 tys. zł na pomoc dla ośrodków leczących dzieci z chorobami nowotworowymi. W bajce Kopciuszek wystąpiło wielu znanych dziennikarzy m.in. Monika Olejnik, Szymon Majewski, Katarzyna Kolenda-Zaleska, Kamil Durczok, Bogdan Rymanowski i Wojciech Jagielski. Reżyserem spektaklu była Krystyna Janda.

Kopciuszka będzie można zobaczyć w TVP1, w najbliższą sobotę (10. września), o godz. 20:10, a dzień później bajka zostanie wyemitowana w TVN o godz. 10:30. Od poniedziałku 12. września w sprzedaży pojawią się specjalne "płyty cegiełki" z bajką Kopciuszek na DVD.
Całkowity dochód ze sprzedaży bajek - "płyt cegiełek" zostanie przekazany na pomoc dla ośrodków leczących dzieci z chorobami nowotworowymi:
Katedry i Kliniki Pediatrii, Hematologii i Onkologii Collegium Medicum im. L. Rydygiera w Bydgoszczy,
Kliniki Onkologii Dziecięcej Dziecięcego Szpitala Klinicznego AM w Białymstoku,
Oddziału Hematologiczno-Onkologicznego Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala Dziecięcego w Kielcach.

W tych placówkach, podobnie jak w innych szpitalach w całej Polsce, już od dawna działają Telefony do Mamy, a dzieci dzięki specjalnym kartom telefonicznym TP Dzieciom mogą za darmo zadzwonić do domu. Z ponad 1000 Telefonów do Mamy mali pacjenci wydzwonili już ponad 5 mln minut rozmawiając z bliskimi.

Źródło tekstu: Telekomunikacja Polska     

Dodaj do:
w sumie: 1
  • 0

    1. ~DASTI  2005-09-09 15:16:51  host: dk58.internetdsl.tpnet.pl

    100 tysięcy to śmieszna suma jak na takiego zdziercę jak TP.Sam prezes mógłby wyskoczyć ze skarpety tą jałmóżną na bardzo szlachetny cel.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-166-160-105.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy wg Ciebie usługa Apple Pay odniesie w Polsce sukces?

[Aktualizacja] Apple Pay od jutra w Polsce

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet