Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości TP wprowadza pilotażowo automatyczną obsługę przez BL 9393

TP wprowadza pilotażowo automatyczną obsługę przez BL 9393

sirmark 31 Stycznia 2005 13:44

0 0

Od dziś klienci Telekomunikacji Polskiej z regionu krakowskiego mogą w ramach pilotażu korzystać z automatycznej obsługi przez błękitną linię 9393. Dzięki niej, bez konieczności rozmowy z doradcą, sprawdzą m.in. wysokość ostatniego rachunku, saldo i otrzymają informacje o usługach i aktualnych promocjach. Wdrożenie systemu w całym kraju jest planowane na połowę 2005 roku. Prócz Krakowa, od 13 lutego 2005 roku pilotażem będzie objęty także region olsztyński. Wprowadzenie automatycznej obsługi oznacza, że klienci dzwoniący na błękitną linię będą teraz mogli połączyć się bezpośrednio doradcą lub samodzielnie otrzymać niektóre informacje o swoim koncie i telefonie.

Korzystanie z części samoobsługowej jest możliwe po ustaleniu przez klienta indywidualnego 6-cyfrowego numeru PIN. Takie rozwiązanie zapewnia pełne bezpieczeństwo w korzystaniu z serwisu. Żeby go otrzymać należy zadzwonić do doradcy błękitnej linii i przejść procedurę weryfikacji i jego nadania. PIN zna tylko klient.
Dzięki automatycznej obsłudze klient ma możliwość odsłuchania informacji m.in. na temat: ostatniego rachunku (kwota do zapłaty, termin płatności), aktualnego stanu rozliczeń (saldo), potwierdzenia wpłaty, minibillingu ostatniej faktury i szacunkowe dane dotyczące przeprowadzonych rozmów w aktualnym okresie rozliczeniowym. Ponadto dowie się wszystkiego o planach telefonicznych, usługach, promocjach oraz pozna aktualny status realizacji jego zleceń złożonych przez błękitną linię.

Korzystanie z automatycznej obsługi jest całkowicie bezpłatne z telefonów stacjonarnych TP i automatów telefonicznych TP, przez cała dobę i we wszystkie dni tygodnia.

Źródło tekstu: Telekomunikacja Polska     

Dodaj do:
w sumie: 1
  • 0

    1. ~radeczko  2005-01-31 14:12:00  host: bqc51.neoplus.adsl.tpnet.pl

    sprawdziłem, istotnie jest taka usluga :)

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-166-141-12.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy uważasz, że iPhone'y powinny mieć port USB-C?

Piekło zaczyna zamarzać: przyszłe iPhone'y mogą mieć port USB-C

 

Zobacz wynik | Opinie (5)

Archiwum Ankiet