Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości TP walczy o swoich klientów korzystająch z WLR

TP walczy o swoich klientów korzystająch z WLR

WitekT 29 Listopada 2006 11:41

0 0

27. lisopada Telekomunikacja Polska przedłożyła do zatwierdzenia projekt zmiany cennika usług telekomunikacyjnych w zakresie wprowadzenia nowej usługi pod nazwą prefiks tp.

Od 1. stycznia TP planuje poszerzyć obecnie obowiązującą ofertę usług telefonicznych o usługę dedykowaną Klientom indywidualnym oraz biznesowym posiadającym abonament u innego operatora stacjonarnego, która daje możliwość realizacji połączeń dzięki użyciu prefiksu 1033 pod nazwą prefiks tp zarówno przez wybranie numeru dostępu NDS, jak i poprzez preselekcję. Usługa, zdaniem TP, pozwoli klientom WLR na realizowanie połączeń w zależności od własnej decyzji, w drodze preselekcji lub przez wybranie numeru NDS 1033 poprzez sieć TP.

Połączenia miejscowe i strefowe, międzystrefowe, międzynarodowe, do sieci komórkowych w usłudze prefiks tp są rozliczane według taryfikacji sekundowej. Usługa nie posiada opłaty abonamentowej i opłaty za inicjację połączeń.
Korzystanie z usługi prefiks tp nie jest związane z koniecznością korzystania przez klienta wyłącznie z usług poprzez sieć TP, tym samym spółka nie ogranicza klientom możliwości korzystania z usług alternatywnych operatorów stacjonarnych i realizowania połączeń poprzez ich sieć.

Rozliczenie Klientów usługi prefiks tp następować będzie tylko za te połączenia, które realizowane są poprzez wykorzystanie prefiksu 1033 (tzn. połączenia, które realizowane są bez wykorzystania prefiksów innych operatorów telekomunikacyjnych oraz bez wykorzystania preselekcji przez tych operatorów).

Przedłożony przez TP projekt jest teraz w fazie konsultacji, a prezes UKE oczekuje na opinie w tej sprawie.

Źródło tekstu: UKE     

Dodaj do:
w sumie: 5
 • 0

  1. ~ss  2006-11-29 13:04:37  host: gate.krotoszyn.kaskada.net

  o matko... juz sie boję? co zaproponują obniżki czy bandę niepotrzebnych usług?

 • 0

  2. ~ptok  2006-11-29 14:44:22  host: chello062179028189.chello.pl

  Bez opłaty za inicjację? Nie do wiary. Tepsa już jest porządna. Daje za darmo!!!! Ale co to za żona, która daje za darmo obcym, a każe płacić mężowi. Wypadałoby teraz wziąć abonament np. w tele2, a preselekcję w tepsie.

 • 0

  3.  2006-11-29 16:13:40

  Nie no, jako abonent TP będę musiał płacić opłatę inicjacyjną, a jako abonent Tele2 już nie. To jest chore!

 • 0

  4.  2006-11-30 00:22:32

  No tak chca zmniejszyc odplyw i konkurowac, oczywiscie firma uczciwa zmienila by cennik i wyrzucila oplate za inicjacje dla wszystkich. Niestety ta firma bazuje na tym ze ma grono slepych i gluchych abonentow co "już nie chcą nic zmieniac" wiec po co sobie przychody obnizac. TEPSO WYŁĄCZ USŁUGĘ - ABONENTOSZUKIWACZA!!!

 • 0

  5. ~Sebastian PL  2006-12-02 15:50:02  host: ayo38.neoplus.adsl.tpnet.pl

  albo głupota albo sabotaż własnej firmy. Dla mnie przekaz jest jasny. Chcesz mieć taniej, idź do Tele2, to dostaniesz darmową godzinę za 42.70 zamiast za 50.00, a dodatkowy bonus, to brak opłat za inicjację gdy dzwonisz przez 1033. Jeszcze jeden argument aby zaprzestać płacenia abonamentu TelePsom SA

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-92-153-90.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

W jaki sposób najczęściej oglądasz transmisje meczów piłki nożne podczas tegorocznego mundialu?

Jakość i płynność gry - tego online szukają kibice

 

Zobacz wynik | Opinie (1)

Archiwum Ankiet