Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości TP w reklamach zachęca do powrotu

TP w reklamach zachęca do powrotu

WitekT 23 Września 2010 14:10

0 0
Telekomunikacja Polska wypuściła kolejną reklamę z Sercem i Rozumem. Postacie tym razem namawiają do powrotu do neostrady tp.




Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 57
  • 1

    41. ~  2010-09-23 20:36:32  host: dce212.neoplus.adsl.tpnet.pl

    39. TPSA, Orange, Era to nie są polskie firmy. Plus na razie częściowo, ale jak długo?

  • 1

    42.  2010-09-23 20:54:19

    Kto usunął mój komentarz - cenzura? To napiszę jeszcze raz. Skandalem jest sposób traktowania klienta w POlsce. Procedura przejścia od jednego dostawcy do drugiego to ok. 1,5 miesiaca bez internetu. A zdarza się, że "niepokorny" klient dostaje BMT. Tak wygląda wolność w wyborze oferty.

  • 1

    43. ~code  2010-09-23 20:55:12  host: chello089078001191.chello.pl

    @ Witty; jak najbardziej, tylko Aster nie jest wszędzie - i możemy pogadać, gdy Aster będzie świadczył usługi na terenie całego kraju. mój operator osiedlowy oferuje za 30zł 55Mb/s down i 4Mb/s up, brak blokad na portach i zewnętrznego IP. to są dopiero ceny!!11 Aster i wszyscy inni się chowają!!111 naciągacze!!!

  • 2

    44. ~  2010-09-23 21:09:43  host: ip-89-174-119-203.multimo.pl

    Wróciło? Pytanie brzmi: dlaczego odeszli?

  • 2

    45. ~użytkownik  2010-09-23 21:15:22  host: ecw100.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Kiedy skończy się umowa z tp na neostradę, przenoszę się do Dialogu i podpisuję umowę tylko na internet. Po co mam "utrzymywać łącza" skoro korzystam jedynie z tel. komórkowej?!

  • 1

    46. ~  2010-09-23 22:05:23  host: v05-16.opera-mini.net

    Opłata stała 29PLN czy abo 50PLN zabija ofertę. Nawet jak doliczę free TV i free wi-fi Livebox. 15 zł to max za utrzymanie łącza.

  • 1

    47. ~  2010-09-23 23:08:34  host: t10-01.opera-mini.net

    @45 o tym serce ani rozum nie mówi a to sedno sprawy.mirekb

  • 0

    48.  2010-09-24 09:31:07

    widać w tp juz delikatna panika skoro tak chcą walczyć o powrót klienta. no sorr ale nawet gdyby dali mi taniej niz to co mam teraz w Netii (a to raczej totalnie niemożliwe) to NIGDY a to PRZENIGDY do nich nie wrócę! tp to syfska firma która stosuje mega kruczki aby uwalić tylko klienta - ponad pół roku próbuje przejśc z BSA+WLR na LLU i cały czas TP nie daje zgody na zasadzie "nie bo nie". Moje i Netii reklamacje na nic sie zdają - tp pisze ze bark warunków technicznych na co monterzy z netii pokładaja się że śmiechu!

  • 0

    49. ~  2010-09-24 11:51:07  host: 178.56.4.17

    49. W takim przypadku Netia powinna zgłosić sprawę do UKE który sprawdzi temat. W razie potwierdzenia się, że brak warunków nie jest prawdą tp podłącza usługę i płaci karę zapisaną w ofercie ramowej. Jest to bardzo proste. W tym przypadku albo więc Netia nie ogarnia (możesz znaleźć punkt w regulacjach i podpowiedzieć), albo przyczyna leży gdzie indziej i niekoniecznie to wina tp.

  • 0

    50. ~rysio  2010-09-24 12:01:58  host: ali50.internetdsl.tpnet.pl

    a ja zamieniłem neostradę 1 MB na netie 6mb (płace mniej za netie. Nawet od 4 października jak będę miał w netii 20 MB to też będę płacił mniej niż za neo. Dodam ze w Tp powiedzieli mi ze 20 MB jest u mnie nie dostępne. Dziadostwo Telekomuny

  • 0

    51.  2010-09-24 17:49:41

    Od września powinienem mieć 6 GB/s a mam http://www.speedtest.pl/results/12051756.jpg a nawet czasem do 4 spada. Więc nie wiem czy warto chwalić tą usługę.

  • 0

    52.  2010-09-24 17:51:18

    Bład MB/s.

  • 0

    53. ~  2010-09-24 18:24:39  host: chello087206010240.chello.pl

    nikt przy zdrowych zmyslach nie wroci do tp jesli ma konkurecje :) Ja mam 7 gr za min do niemiec z naliczanym sekundowym bez abonamentu oraz bez umowy terminowej(freeconet) w dodatku net 25Mbit za 79 zl na czas nieokreslony.

  • 0

    54. ~PLAY  2010-09-24 18:35:33  host: t02-14.opera-mini.net

    @53, latwo ci mowic a ja modle sie zeby tpsa chciala u mnie na wsi siec wybudowac. Ja tylko dzieki Play mam internet. Dlatego gotow jestem placic 50zl/mc zeby tylko miec net stacjonarny.

  • 0

    55. ~Precel  2010-09-24 18:56:54  host: chello087206010240.chello.pl

    @54 wiem dlatego napisalem ze nikt nie wroci jak ma konkurencje. Duza czesc osob nie ma wyboru niestety

  • 0

    56. ~  2010-09-24 19:22:05  host: t20-05.opera-mini.net

    @53. To raczej naliczanie 9-cio sekundowe. Czy może dzielą grosz na dziesiąte części.

  • 0

    57. ~  2010-09-25 20:49:39  host: chello087206010240.chello.pl

    @56 wiadomo ze cena zaokrąglana jest w gore, jak chyba u każdego operatora

  • 0

    58. ~doniek  2010-09-27 15:38:10  host: dpw34.neoplus.adsl.tpnet.pl

    jeżeli chodzi o TP, to trzeba przyznać że ostatnio dość intensywnie promują swoją ofertę, i to nie tylko w telewizji. Najważniejsze, że oprócz tych reklam w miarę korzystnie odświeżają również niektóre usługi jak np. pakiety TV z Neostradą ( do 6 miesięcy za darmo). Zawsze to jakieś nowości dla klientów.

  • 0

    59. ~skyref  2012-02-11 03:27:55  host: 89-73-224-96.dynamic.chello.pl

    pawel_m LLU, jak już masz np w netii WLR i BSA zależy już tylko od netii. Po prostu przełanczają cię na własną kartę - o ile mają wolne porty - a w niewielu miejscach netia ma dostępne wogule llu. Najpierw dowiedz się, jak twój operator kombinuje, a potem mów czyja to wina.

  • 0

    60. ~śkyref  2012-02-11 03:31:09  host: 89-73-224-96.dynamic.chello.pl

    ~rysi jak ci w TP powiedzieli, że nie będzie działać 20 to nie będzie ona działać także u innego operatora, który korzysta z łącz TP. Kiedy to zrozumiecie? Bedziesz miec w netii niby 20 a realnie może 2? Moze 10? Zależy co netia zamówi w TP. Gdyby netia każdemu dała 20 to by zbankrutowała.

Dodaj swoją opinię