Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości TP: tańszy Internet satelitarny

TP: tańszy Internet satelitarny

LuiN 9 Kwietnia 2010 10:28

0 0

Klienci zainteresowani internetem satelitarnym mogą dzięki nowej promocji zaoszczędzić 1500 zł. O taką kwotę TP obniżyła cenę sprzętu niezbędnego do korzystania z usługi.

Zestaw zawierający m.in. antenę, konwerter i modem jest teraz dostępny za 99 zł z VAT. Dzięki technologii satelitarnej, z szerokopasmowego stacjonarnego internetu możemy korzystać nawet w najbardziej niedostępnych zakątkach kraju, tam gdzie dotarcie z infrastrukturą kablową jest bardzo trudne lub niemożliwe.




Promocyjna cena zestawu satelitarnego obowiązuje przy podpisaniu umowy na 24 miesiące, we wszystkich opcjach prędkości:
do 512/96 kb/s (abonament 159 zł miesięcznie),
do 1024/128 kb/s (abonament 199 zł miesięcznie),
do 2048/128 kb/s (abonament 299 zł miesięcznie).

Źródło tekstu: Telekomunikacja Polska     

Dodaj do:
w sumie: 17
  • 1

    1.  2010-04-09 10:34:57

    Trzeba przyznać, że konkretnie obniżyli koszt tego zestawu. Internet satelitarny to w sumie niszowa sprawa (zwłaszcza u nas), no ale jak nie ma innej opcji, to pewnie nawet taki dostęp do netu dobry.

  • 1

    2. ~camel  2010-04-09 10:40:48  host: doq33.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Ciekawe, jak racjonalnie można wytłumaczyć taką obniżkę...Albo wcześniej naciągali ludzi, albo zaczęli dopłacać. Tak czy inaczej - dziwne

  • 0

    3. ~  2010-04-09 10:41:34  host: f142-048.opera-mini.net

    199zł miesięcznie za net 1mega?! Mam nadzieję że chociaż przy tak drogim necie satelitarnym żaden abo telefoniczny ani nic innego nie jest obowiązkowe?

  • -1

    4. ~Rafał  2010-04-09 10:53:23  host: 194.181.128.170

    lol ale drogo masakra.... juz tooway ma tanszy szok... 1mb to powinien kosztowac gora 60 zl a nie 199 czy ich nie poje...alo;P

  • 0

    6. ~olo  2010-04-09 11:01:05  host: public16192.xdsl.centertel.pl

    te tetris ty to jestes na 100% z TP jak widze zawsze zachwalasz wasze produkty

  • 1

    7. ~lolek  2010-04-09 11:06:08  host: public8813.xdsl.centertel.pl

    i jak zwykle przeliczajac koszty wyszło im ze i tak sie nałapia kasy nawet jak zrobia taka niby promo bo przy 200-300 za miesiac to kasa leci

  • 2

    8.  2010-04-09 11:06:28

    http://www.dostawcy-internetu.pl/internet-satelitarny Zobaczcie sobie ceny internetu satelitarnego u innych dostawców (np taki starDSL, łącze 512, umowa na dwa lata - 189 pln). Takie są standardy, w Polsce ceny takiego netu generalnie są wysokie, tp jeszcze wcale nie wypada źle...

  • 1

    9. ~Bartek  2010-04-09 11:07:15  host: 212.244.132.141

    Internet satelitarny stosują Ci którzy nie mają innej możliwości, stąd też cena wysoka bo i produkt niszowy

  • 1

    10. ~simon  2010-04-09 11:22:47  host: dpo46.neoplus.adsl.tpnet.pl

    No ale nawet jak na niszowy to ceny bardzo wysokie. Ciekawe czemu. współczuję tym, co są zmuszeni z tego korzystać

  • -1

    11. ~  2010-04-09 12:14:40  host: t07-16.opera-mini.net

    Internet satelitarny a cena kosmiczna.

  • -1

    12. ~Manhattan  2010-04-09 15:04:34  host: user-69.244.avamex.pl

    Obizka! promocja! hahaha zal mi TP

  • 1

    13.  2010-04-09 15:29:34

    @12 moze zamiast smiac sie z TP zobaczysz jakie ceny oferuje chocby SES Astra czy inny operator internetu satelitarnego, a potem smiej sie z TP.

  • 1

    14. ~maks  2010-04-09 16:09:43  host: dot4.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @Bartek dokładnie, z tego co się orientuje TP oferuje też TV drogą satelitarną i zastanawia mnie teraz fakt: czy to idzie przez tą samą antenę ( neo i TV)jakby ktoś chciał sobie wziąć taki pakiet?

  • 1

    15.  2010-04-09 16:32:13

    @14 internet TP idzie przez transponder SES Astra na 23,5 E natomiast telewizja satelitarna idzie po hotbirdzie na 13 E, ponad 10 stopni roznicy to lekko za duzo, chyba ze masz gigantyczna antene (na antenie 85cm idzie wyciagnac roznice ok. 6 stopni np. miedzy 13 E oraz 19,2E, ale juz z mniejsza antena moga byc problemy)... nawet gdybys mial wielka antene to musialbys sie uzbroic takze w dodatkowy pakiet instalacyjny (konwerter - ta mala puszka na koncu talerza), bo konwerter do internetu jest calkowicie inna konstrukcja niz konwerter tv, a calosc dodatkowo utrudnia fakt, ze w jednym momencie z jednego wyjscia na konwerterze moze korzystac tylko 1 urzadzenie odbiorcze (modem, dekoder itp). reasumujac z tymi zestawami, ktore daje TP nie ma szans...

  • 0

    16. ~gosciu  2010-04-10 23:43:21  host: dly115.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Info fajne - a jakis link do strony TP z opisem uslugi, oraz jej zasiegiem ?

  • 0

    17. ~sympatyczny  2010-04-12 12:12:20  host: chello089079048202.chello.pl

    cena abonamentu jak cena abonamentu. zasieg wszedzie tam gdzie nic nie zaslania antenie satelity. co z kanalem zwrotnym?

  • 0

    18. ~iiiii  2010-04-17 22:08:18  host: 212.160.172.70

    gosciu - tu masz linka http://www.tp.pl/prt/pl/klienci_ind/internet/660803/686495/

Dodaj swoją opinię