Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości TP: Tańsze połączenia dla biznesu

TP: Tańsze połączenia dla biznesu

sirmark 1 Czerwca 2004 16:03

0 0

Od 1 czerwca tanieją rozmowy międzymiastowe oraz na komórki w planie sekundowym TP biznes. O połowę tańsze będzie także inicjowanie połączeń.

Połączenia międzymiastowe tanieją o 7,7 proc. z 26 gr/min do 24 gr/min (29 gr brutto), zaś połączenia z sieciami komórkowymi o 4 proc. z 99 gr/min do 95 gr/min (1,16 zł brutto). Opłata za inicjowanie połączenia wynosić będzie 10 gr (12 gr brutto).

Łącząc plan sekundowy TP biznes z telepakietami TP oraz wybranymi miastami TP biznes cena za minutę połączenia międzymiastowego może wynieść zaledwie 17 gr/min (21 gr brutto), zaś połączenie planu sekundowego TP biznes z pakietem komórkowym sprawia, iż cena za minutę połączenia z telefonem komórkowym wyniesie tylko 76 gr (93 gr brutto).
Obniżka cen dotyczy także profili biznesowych rozliczanych sekundowo w ramach usługi linia cyfrowa ISDN.

Od 1 maja Klienci biznesowi korzystający z planu sekundowego TP biznes oraz biznesowych profili ISDN rozliczanych sekundowo płacą mniej za połączenia międzynarodowe do wszystkich państw. Ceny spadły od 12% do 76%. Z usługą wybrane kraje TP biznes ceny mogą być niższe od 35% do 82%.

Źródło tekstu: TP SA     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-224-220-72.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Czy płacisz smartfonem lub zegarkiem zbliżeniowo?

Garmin Pay dla klientów PKO BP

 

Zobacz wynik | Opinie (9)

Archiwum Ankiet