Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości TP: taniej do P4, drożej do CenterNetu i Mobylandu

TP: taniej do P4, drożej do CenterNetu i Mobylandu

WitekT 23 Maja 2010 17:49

0 0
Od 1. lipca Telekomunikacja Polska obniża ceny połączeń do sieci P4, ale podnosi do CenterNetu i Mobylandu.

Od 1. lipca minuta połączenia do P4 będzie kosztowała 0,56 zł brutto i będzie niższa o 5 groszy od dotychczasowej. Ma to związek ze spadkiem stawki MTR do P4 z 0,3790 do 0,3522 zł netto, u pozostałych operatorów stawki za hurtowe terminowanie pozostają na niezmienionym poziomie.

Do tej pory połączenia do CenterNetu i Mobylandu kosztowały 0,32 zł, ale nie były oddzielnymi pozycjami w cenniku. Od 1. lipca będą - do pierwszego minuta będzie kosztować 0,89 zł, a do drugiego - 0,87 zł.


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 30
  • 0

    11. ~berdys  2010-05-23 21:26:33  host: ip-94-42-55-144.multimo.pl

    Plusie, nie idź ta droga ;D

  • 0

    12.  2010-05-23 21:26:44

    Opuszczają ceny, to znów podnoszą... Kiedy wreszcie cały ten Mobyland wystartuje?!

  • 0

    13. ~ala  2010-05-23 22:34:53  host: 20.202.116.195.easy-com.pl

    9x - 10GB już nie za 45zł dla abonentów... KICHA

  • 0

    14.  2010-05-23 22:41:23

    ~ala. I to jest właśnie narzekanie użytkowników PLAY, wszyscy byli przekonani że wszystko będzie tanio cacy, a jak P4 wprowadza zmiany w swoich ofertach na swoją korzyść, to już olaboga nie wiem co. Ja mam PF i na razie żyje, a co będzie później zobaczę.

  • 0

    15.  2010-05-23 22:42:56

    Dziś jest PLAY, jutro ERA czy inna sieć.

  • 1

    16.  2010-05-23 23:26:27

    13: kolego czemu tak narzekasz. Jak widać nie masz internetu w Play więc Ciebie to nie dotyczy i nie rozumiem Twoich żali.

  • 2

    17.  2010-05-23 23:31:03

    Poza tym żadna sieć nie daje zniżki na internet dla swoich abonentów tylko daje to Play. Nic nie powidziałeś o tym, że 5GB obniżyli o 10 zł. Bądź obiektyny i jak piszesz o podwyżkach napisz także o obniżkach.

  • 0

    18. ~  2010-05-23 23:32:36  host: t23-15.opera-mini.net

    w3 pewnie w prepaid zmieni do p4 w cennikach na 61gr min do play ale na jesieni..mtr spadł bardzo a tu od 3lat nadal 72-79gr min.zdziercy.mirekb

  • 0

    19. ~  2010-05-24 00:09:11  host: 46-dzi-10.acn.waw.pl

    A największym zdziercą jest Polkomtel podnosząc ostatnio w prepaidach do 80 gr do P4

  • 0

    20. ~jedlin  2010-05-24 00:13:02  host: host-89-230-52-211.konin.mm.pl

    Promocja dla abonentów play 10 Gb internetu za 45 złotych widzę, że jest aktualna.

  • 0

    21. ~  2010-05-24 03:14:48  host: 87-205-181-124.adsl.inetia.pl

    Modemy umts są tak tanie, że nie widzę problemu. *** e160 i cała reszta model 3.6mbit chodzi po 90-100zł na allegrze. Kup modem, skorzystaj z play online ekstra i przestań jęczeć, a i umowa krótsza bo tylko 12 a nie 18 miesięcy.

  • 0

    22. ~  2010-05-24 10:04:42  host: t13-09.opera-mini.net

    no a ja myslalem, ze ceny beda tylko spadac

  • 0

    23. ~label  2010-05-24 10:18:21  host: aavh152.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Era Domowa, Era postpaid i Mix zmieniają stawki od 1 lipca na 59 gr/ minuta. o innych cisza

  • 0

    24. ~Krzysiek  2010-05-24 10:55:23  host: cbp92.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Moim zdaniem ceny są już dobre, ja byłym bardzo zadowolony jakby u mnie zamiast 75gr do Play było te 56gr (jasne, że najlepiej byłoby aby ceny były takie same jak do W3, ale jestem realistom)

  • 0

    25.  2010-05-24 10:57:45

    A P4 już zaczęło łączyć do rodziny czy dalej rżną głupa?

  • 0

    26. ~  2010-05-24 11:09:55  host: host-89-228-245-124.kalisz.mm.pl

    panowie w takim razie najlepiej przejżdz po playa bo tam wszędzie tanio

  • 0

    27. ~  2010-05-24 11:31:25  host: chello089074158242.chello.pl

    @16 - bo "ala" to taki telepolisowy troll, który pod każdym niusem krytykuje play... @24 - jak byś był w play to byś miał do wszystkich 29gr, a w play za darmo...

  • 0

    28. ~DNS 89'  2010-05-24 13:10:27  host: cc.azsoft.pl

    Dobra wszystko fajnie...Play jest tani... tylko że jest mało użytkowników..Ja bym z miłą chęcią przeszedł do PLAY...ale mam w tej sieci 3-numery.. wiec lipa... Reszta ludzi w Orange ponad 400 numerów... wiec dla mnie to jest kiszka ... jak bym miał ponad 50 % ludzi w PLAY to od kopa by mnie w Orange nie było... ale jak widać trzeba poczekać... może sie to zmieni ... xD Pozdrawiam

  • 0

    29. ~  2010-05-24 14:47:08  host: chello089074158242.chello.pl

    @28 - zaraz zaraz, chcesz mi powiedzieć że dzwonisz do 400 różnych osób i to nie sporadycznie a regularnie ??? to zaliczasz sie do mniej niż 1% użytkownikó telefonów i stanowisz margines, bo tyle kontaków mają chyba tylko teleankieterzy :D innymi słowy - 90% użytkowników telefonó ma kilka, kilkanaście kontaktów do których najwięcej dzwoni... druga sprawa, fizycznie nie możliwe jest żeby istniała osoba która ma 400 znajomych z telefonami w orange, a żadnych znajomych posiadających telefony w innej sieci (no. z wyjątkiem 4 w play) więc powiem krótko - myślę że pracujesz w orange i płacą ci za uprawianie propagandy w internecie...

  • 1

    30. ~stz  2010-05-24 16:44:34  host: 77-255-33-153.adsl.inetia.pl

    Ja też mam ponad 450 kontaktów w telefonie i powiem, że w Playu mam już około 40 numerów. Playa ma prawie cała moja rodzina oprócz mamy, której umowa z Plusem kończy się na początku września. Liczba osób w Playu nieustannie rośnie. Dzisiaj zadzwonił kolega z nr 509...... informując mnie , że od dzisiaj jest w Play i ma za darmo do mnie.Prawdopodobnie liczba osób w Play-u z mojej książki telefonicznej jest większa, gdyż pewnie przenieśli nr z innej sieci, a ja o tym jeszcze nie wiem. Nie wierzę, aby na 400 osób z ksiązki tylko 4 mialy Play.

Dodaj swoją opinię