Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości TP szykuje się do przejęć?

TP szykuje się do przejęć?

WitekT 27 Października 2005 15:04

0 0

Telekomunikacja Polska może poszukać "zewnętrznych" możliwości wzrostu wartości grupy. Prezes Marek Józefiak zasugerował, że w przyszłości możliwe są przejęcia przez TP spółek w regionie.

Decyzje o ewentualnych kierunkach takich działań będziemy podejmowali z początkiem przyszłego roku - powiedział Józefiak.
Prezes TP nie ujawnił wprost czy chodzi o akwizycje firm z regionu, ale odwołał się do wypowiedzi prezesa France Telecom Didier Lombarda. Wspomnianą wypowiedź można znaleźć w tej wiadomości.

Potencjalnym celem przejęcia przez TP może być ukraiński Ukrtelekom, o którego pilną prywatyzację zaapelował prezydent Juszczenko. Pisaliśmy o tym w tej wiadomości.

Źródło tekstu: PAP, wł     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-224-85-115.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Jak oceniasz wakacyjną promocję sieci Play?

Internet na lato za darmo w Play

 

Zobacz wynik | Opinie (5)

Archiwum Ankiet