Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości TP szuka agencji

TP szuka agencji

WitekT 6 Czerwca 2005 11:43

0 0

Telekomunikacja Polska ogłosiła przetarg na obsługę swojego budżetu reklamowego w zakresie strategii i kreacji.

Firma zaprosiła do udziału w procedurach przetargowych pięć agencji reklamowych: oprócz dotychczas go obsługujących NoS/BBDO i DDB Warszawa również TBWAWarszawa, Upstairs Young & Rubicam oraz Testardo Red Celi.

Przetarg ma się rozstrzygnąć na przełomie sierpnia i września br. Do tego czasu TP SA będzie nadal współpracować z DDB, która dotąd realizowała przede wszystkim projekty o charakterze wizerunkowym i NoS/BBDO koncentrującą się na obsłudze kampanii produktowych.
Jak informuje Barbara Górska, rzecznik TP SA, celem przetargu jest wybór jednej wiodącej agencji reklamowej do obsługi wszystkich strategicznych projektów marketingowych operatora, zaś wybór pięciu zaproszonych agencji poprzedził przegląd agencyjny, jaki grupa France Telecom przeprowadziła w Europie dla wszystkich swoich marek. Przetarg w Polsce jest jednak prowadzony tylko dla marki TP, na poziomie lokalnym.

Planowaniem i zakupem mediów nadal ma się zajmować Initiative Warszawa, który obsługuje budżet mediowy TP od początku ub.r.

Źródło tekstu: Media & Marketing     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-198-3-15.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Jak oceniasz wakacyjną promocję sieci Play?

Internet na lato za darmo w Play

 

Zobacz wynik | Opinie (9)

Archiwum Ankiet