Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości TP sprzedała Wirtualną Polskę

TP sprzedała Wirtualną Polskę

WitekT 23 Października 2013 20:40

14 7
23. października Telekomunikacja Polska podpisała z O2 umowę sprzedaży wszystkich akcji Wirtualnej Polski. Łączna cena wyniosła 375 mln zł.

TP spodziewa się sfinalizowania transakcji w I kwartale 2014 roku. Finansowanie zapewnią fundusz private equity Innova Capital poprzez swoją szwajcarską spółkę European Media Holding.

Transakcja daje początek procesowi tworzenia grupy medialnej pod nazwą Grupa Wirtualna Polska - lidera w segmencie portali horyzontalnych w Polsce - napisał fundusz w komunikacie prasowym.


Źródło tekstu: Telekomunikacja Polska, wł     

w sumie: 36
  • 0

    21.  2013-10-24 06:45:15

    @SirmarK: ja rozumiem ze moze w logach wysylka poczty dziala dobrze do WP, ale pracowalismy kiedys w firmie z kolesiem ktory mial konto na wp.... w trakcie rozmowy zawsze bylo tak ze ja wysylalem plik, ktory musielismy obgadac, wszyscy mieli go zaraz po moim wyslaniu, koles z poczta na WP... po 10 minutach... ZA KAZDYM RAZEM.

  • 0

    22. ~  2013-10-24 08:13:51  host: static-62-233-239-2.devs.futuro.pl

    Mialem konto na ewp, od lat mam na o2 i jestem zadowolony. Owszem irytują te spamy, które przesyłają i ich nachalny charakter, ale można je wyłączyć w cenie paczki fajek.

  • -2

    23. ~Krowa Yrszula  2013-10-24 08:26:37  host: nat16.gress.pl

    Nie rozumiem. Mamy XXI wiek, kto jeszcze loguje sie do poczty przez interfejs webowy, zamiast uzywac klientow poczty? Ktos pisze, ze poczta o2 jako jedyna ma widok na gorze lista wiadomosci, na dole wiadomosc, czy to jest powazny czlowiek ja sie pytam? Kazdy klient pocztowy ma mozliwosc zmiany widoku

  • 1

    24. ~Facet  2013-10-24 08:38:21  host: 5.174.113.128

    Krowa Yrszula (23): wiele osób loguje się przez dostęp www, ponieważ nie każdy lata po świecie z jednym urządzeniem. Komputer w domu, smartfon, jakiś tablet... Przez dostęp www jest łatwiej.

  • 0

    25. ~Facet  2013-10-24 08:38:55  host: 5.174.113.128

    Co do artykułu, czy to jednak Rosjanie biorą czy ktoś inny?:)

  • 0

    26. ~Namakon  2013-10-24 09:01:05  host: 81.219.84.18

    @18 toms? Teoretycznie jest 100MB, w praktyce gdy wrzucę w jednego maila 35+MB mail wysyła się 40 minut a potem wyskakuje error iż nie udało się wysłać. Nie wiem czy tylko ja mam taką sytuację czy może to Ty jesteś farciarzem ale założyłem na wp pl 3 konta i na każdym ta sytuacja występuje.

  • 0

    27. ~T.Hunter  2013-10-24 09:04:52  host: 212.160.172.70

    Nie dziwie się że sprzedali, jak WP nie przynosiła im zysku

  • 0

    28. ~mirekb  2013-10-24 09:14:08  host: apn-95-40-248-45.dynamic.gprs.plus.pl

    brnuo odklada na 0,8/2,6 ??

  • -1

    31.  2013-10-24 09:43:08

    @Krowa Yrszula: w XX wieku używałem klientów poczty, teraz mamy wiek XXI, duże (lub wręcz nieograniczone) pojemności skrzynek i używam klientów webowych

  • 0

    32. ~pawel lomza  2013-10-24 10:05:32  host: 212.33.93.60

    a ja mysle ze wp.pl teraz zejdzie na psy. na o2 mialem kiedys skrzynke, nie dosc ze byla zapychana to czesto e-maile z niej nie dochodzily a po 3 tyg nie obecnosci okazalo sie ze zostala usuniete. WON O2!

  • 1

    33. ~do 24  2013-10-24 10:33:47  host: 31-132-65-154.neanet.pl

    A słyszał o protokole IMAP? Gmail i O2 mają, korzystasz na wielu urządzeniach, na jednym usuniesz lub wyślesz maila, to na innych też masz to zsynchronizowane! Używanie webowej poczty dobre jest gdy nie korzysta się zbyt mocno i profesjonalnie z maila.

  • 1

    34. ~  2013-10-24 11:29:34  host: cpc2-kemp6-2-0-cust122.9-2.cable.virginm.net

    czy O2 to nie tlenofon, a tlenofon to nie freekonet?

  • 0

    35.  2013-10-24 12:55:56

    thefilip: używam poczty wp od lat na bieżąco i nie mam takich spostrzeżeń, choć zapewne i 10 minutowe opóźnienia się zdarzają. A teraz pytanie. Jeżeli na poziomie serwera widzę, że serwery WP odbierają pocztę na bieżąco, a serwery o2 opóźniają i mail czeka aż go o2 łaskawie odbierze to który dojdzie szybciej? Mam nadzieję, że jak już będą robić jedną pocztę to jednak wybiorą standardy WP.

  • 0

    36. ~  2013-10-24 13:03:12  host: 77-254-149-190.adsl.inetia.pl

    23@ no to sobie spróbuj to zmienić na WP. życzę udanej i owocnej pracy. Masa poczt tego nie posiada. Miałem dobrych kilka lat pocztę na WP i się męczyłem z przeglądaniem poczty. W XXI wieku masa ludzi korzysta z poczty poprzez stronę www i dodatkowo jak potrzebuje to przez telefon.

  • 0

    37. ~  2013-10-24 17:04:35  host: 77-254-182-214.adsl.inetia.pl

    WP od dawna nie czytam, tym bardziej O2 (totalne szambo, czy raczej jak to się modnie mówi - nie mój "target"). Może coś rozsądnego poskładają na WP, w końcu to nadal jakaś matka w pamięci, choc np. durnie z Netii bez sentymentu taki Polbox skasowali :-). O2 ma dobrą pocztę, taką inną, ale sprawnie działająca. Lepiej mi się podba niż ta na WP.

  • 0

    38. ~xyz  2013-10-24 19:07:08  host: aann139.neoplus.adsl.tpnet.pl

    to dobrze bo wp stała się już dawno Faktem i Superexpresem w jednym. Może nowy właściciel ma więcej ambicji.

  • 0

    39. ~Poczta  2013-10-24 19:18:12  host: host-81-190-104-42.rzeszow.mm.pl

    A ja powiem tak.. - nie chcesz mieć spamu ? - kup swoją domenę i usługę mailową. zero spamu, cisza spokój, a adres typu: imie@nazwisko.pl robi wrażenie ;) :P - jak się zakłada skrzynki darmowe to trzeba się liczyć ze spamem bo jakoś dostawca musi zarobić. więc bez sensu narzekanie.

  • 0

    40.  2013-10-24 20:24:15

    @29 applefan - Długo już siedzisz na MCI? Też się cieszę, że tego nie kupili. Ta inwestycja w ogóle nie pasuje do tych dotychczasowych. Ja na tego typu serwisy nie zaglądam już od dawna. To było dobre na samym początku internetu w PL.

  • 0

    41. ~Patison  2013-10-25 00:43:22  host: n14-09-02.opera-mini.net

    Czemu w ilonce tej wiadomości jest znak portalu o2 ? Przecież Telekomunikacja Polska (Orange) nie ma nic wspólnego z polską firmą o2.pl z Gdańska. Pudelek mnie nie interesuje, ale interface mają bardzo dobry. Najgorszy jest na interia.pl i gmail.com. Znowu Onet to firma Walterów, więc nie każdy będzie ich lubił.

  • 0

    42. ~ja  2013-10-29 14:18:29  host: 37.128.154.61

    @41 jakbys przeczytal wiadomosc to bys wiedzial, ze Telekomunikacja Polska (Orange) sprzedała WP własnie dla o2...

Dodaj swoją opinię