Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości TP sprzedała akcje Eutelsatu

TP sprzedała akcje Eutelsatu

WitekT 28 Września 2004 10:36

0 0
Telekomunikacja Polska sprzedała 2,34% akcji francuskiej spółki Eutelsat, jednego z największych na świecie operatorów satelitarnych.

Dzięki tej transakcji jednostkowy oraz skonsolidowany wynik finansowy TP za III kwartał przed opodatkowaniem wzrośnie o około 140 mln zł. TP nie ma już akcji francuskiej spółki.

Transakcja jest związana z działaniami strategicznymi TP, polegającymi na zbyciu aktywów nie związanych z podstawowa działalnością Grupy TP — głosi komunikat polskiej spółki.


Źródło tekstu: Puls Biznesu     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-224-220-72.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Czy płacisz smartfonem lub zegarkiem zbliżeniowo?

Garmin Pay dla klientów PKO BP

 

Zobacz wynik | Opinie (9)

Archiwum Ankiet