Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości TP słono zapłaci za Błękitną Linię

TP słono zapłaci za Błękitną Linię

WitekT 25 Listopada 2004 11:20

0 0

Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów (UOKiK) wszczął postępowanie w sprawie nałożenia kary na Telekomunikację Polską SA za niewykonanie decyzji urzędu w sprawie Błękitnej Linii - poinformował PAP w środę rzeczniczka UOKiK Elżbieta Anders.

Na TP SA może być nałożona kara w wysokości do 10 tys. euro za każdy dzień zwłoki w wykonaniu decyzji UOKiK. Decyzja jest spowodowana tym, że do UOKiK i do powiatowych rzeczników konsumentów nadal napływają skargi na funkcjonowanie Błękitnej Linii, co pozwala stwierdzić, że nie została wykonana decyzja UOKiK. Nakazywała ona wprowadzenie zmian w funkcjonowaniu telefonicznej linii obsługi klientów - Błękitnej Linii. Tym samym UOKiK zrezygnował z nałożenia na spółkę kary finansowej.
Decyzja UOKiK uprawomocniła się w połowie maja 2004 r., ponieważ TP SA nie odwołała się od niej do Sądu Ochrony Konkurencji i Konsumentów. Od tego momentu będzie liczona kara.

Źródło tekstu: PAP, wł     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-81-158-195.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy korzystasz w domu z telefonu stacjonarnego

Play: nowe promocje na telefon stacjonarny dla abonentów

 

Zobacz wynik | Opinie (10)

Archiwum Ankiet