Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości TP: satysfakcja Klientów głównym celem firmy

TP: satysfakcja Klientów głównym celem firmy

sirmark 6 Maja 2004 12:24

0 0

Zwiększenie satysfakcji Klientów, bogatsza oferta dostosowana do potrzeb każdego użytkownika oraz większe wykorzystanie synergii w ramach Grupy TP i France Telecom - to główne cele nowego Zarządu TP.

Pod koniec kwietnia br. Rada Nadzorcza Telekomunikacji Polskiej, na wniosek prezesa TP Marka Józefiaka, powołała Pierricka Hamon na stanowisko wiceprezesa Zarządu TP oraz Konrada Kobyleckiego na stanowisko członka Zarządu TP.

Zmiany w Zarządzie wynikają z zakończenia procesu restrukturyzacji oraz realizacji przez Firmę nowych wyzwań i sprostania coraz większej konkurencji na polskim rynku.
Pierrick Hamon odpowiada za kontakty z Klientami, sprzedaż i marketing. Z kolei Konrad Kobylecki zajmuje się informatyką i siecią. Nadzoruje też Centrum Systemów Teleinformatycznych POLPAK.

W Zarządzie zmieniła się rola Bruno Duthoit, który odpowiadał za marketing Firmy. Obecnie będzie koordynował działania związane ze strategią, inwestycjami oraz synergią i realizacją projektów w ramach Grupy TP.

Źródło tekstu: TP SA     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-196-98-96.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Optymalna liczba obiektywów dla tylnego aparatu fotograficznego w smartfonie to:

Pixel 3 XL będzie inny niż poprzednicy - oto nowe zdjęcia smartfonu

 

Zobacz wynik | Opinie (4)

Archiwum Ankiet