Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości TP SA dalej będzie sponsorem polskiej reprezentacji w piłce nożnej

TP SA dalej będzie sponsorem polskiej reprezentacji w piłce nożnej

WitekT 1 Września 2004 19:47

0 0

Telekomunikacja Polska pozostanie Głównym Sponsorem Polskiej Reprezentacji Narodowej w Piłce Nożnej przez kolejne dwa lata. Umowa zawarta z PZPN będzie obowiązywać przez całe eliminacje do Mistrzostw Świata i podczas finałów, które zostaną rozegrane latem 2006 roku w Niemczech.

Telekomunikacja Polska jako operator narodowy wspiera reprezentację piłkarską od dwóch lat. Podczas eliminacji do Mistrzostw Europy 2004 wraz z milionami polskich kibiców trzymaliśmy kciuki za naszych piłkarzy. Teraz pomożemy reprezentacji w wywalczeniu awansu do finałów Mistrzostw Świata w 2006 r. W ten sposób konsekwentnie realizujemy nasz cel, czyli obecność przy najważniejszych dla polskich kibiców wydarzeniach sportowych.

Dwa lata temu deklarowałem, że Telekomunikacja Polska będzie z piłkarzami na dobre i na złe. Podpisana dziś umowa potwierdza, że zawsze można na nas liczyć – powiedział Marek Józefiak, prezes Telekomunikacji Polskiej. Podobnie jak wszyscy kibice liczę, że Polakom uda się przejść przez eliminacje i zagrać w finałach Mistrzostw Świata.
Umowa z PZPN będzie obowiązywać do 31 lipca 2006 roku z zastrzeżeniem, że nie krócej niż do 30-tego dnia po zakończeniu Mistrzostw Świata. Oznacza to, że w przypadku awansu Polaków do finałów, obejmie wszystkie mecze z udziałem naszej reprezentacji.

Współpraca z Telekomunikacją Polską przebiegała wzorowo i dlatego cieszę się, że możemy ją kontynuować - uważa Michał Listkiewicz, prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej. Naszym zadaniem jest stworzenie reprezentacji najlepszych warunków, aby osiągnąć sukces sportowy. Solidny i sprawdzony partner, jakim jest narodowy operator nam to gwarantuje.

Źródło tekstu: Telekomunikacja Polska     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-225-32-164.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Najlepszy smartfon powyżej 3000 zł to:

Polecane smartfony - wakacje 2018

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet