Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości TP SA dalej będzie sponsorem polskiej reprezentacji w piłce nożnej

TP SA dalej będzie sponsorem polskiej reprezentacji w piłce nożnej

WitekT 1 Września 2004 19:47

0 0
Telekomunikacja Polska pozostanie Głównym Sponsorem Polskiej Reprezentacji Narodowej w Piłce Nożnej przez kolejne dwa lata. Umowa zawarta z PZPN będzie obowiązywać przez całe eliminacje do Mistrzostw Świata i podczas finałów, które zostaną rozegrane latem 2006 roku w Niemczech.Telekomunikacja Polska jako operator narodowy wspiera reprezentację piłkarską od dwóch lat. Podczas eliminacji do Mistrzostw Europy 2004 wraz z milionami polskich kibiców trzymaliśmy kciuki za naszych piłkarzy. Teraz pomożemy reprezentacji w wywalczeniu awansu do finałów Mistrzostw Świata w 2006 r. W ten sposób konsekwentnie realizujemy nasz cel, czyli obecność przy najważniejszych dla polskich kibiców wydarzeniach sportowych.

Dwa lata temu deklarowałem, że Telekomunikacja Polska będzie z piłkarzami na dobre i na złe. Podpisana dziś umowa potwierdza, że zawsze można na nas liczyć – powiedział Marek Józefiak, prezes Telekomunikacji Polskiej. Podobnie jak wszyscy kibice liczę, że Polakom uda się przejść przez eliminacje i zagrać w finałach Mistrzostw Świata.

Umowa z PZPN będzie obowiązywać do 31 lipca 2006 roku z zastrzeżeniem, że nie krócej niż do 30-tego dnia po zakończeniu Mistrzostw Świata. Oznacza to, że w przypadku awansu Polaków do finałów, obejmie wszystkie mecze z udziałem naszej reprezentacji.

Współpraca z Telekomunikacją Polską przebiegała wzorowo i dlatego cieszę się, że możemy ją kontynuować - uważa Michał Listkiewicz, prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej. Naszym zadaniem jest stworzenie reprezentacji najlepszych warunków, aby osiągnąć sukces sportowy. Solidny i sprawdzony partner, jakim jest narodowy operator nam to gwarantuje.

Źródło tekstu: Telekomunikacja Polska     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-205-228-50.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy darmowy streaming muzyki zachęci cię do podpisania umowy?

Orange zachęca do oferty abonamentowej darmowym dostępem do Spotify

 

Zobacz wynik | Opinie (4)

Archiwum Ankiet