Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości TP: rozmowy zerwane, będzie strajk?

TP: rozmowy zerwane, będzie strajk?

WitekT 25 Marca 2005 14:14

0 0

Związkowcy przerwali w czwartek rozmowy z zarządem Telekomunikacji Polskiej, wychodząc w trakcie spotkania - poinformował Waldemar Stawski z Solidarności.

Jeżeli zarząd nie ustosunkuje się do postulatów związku i nie zrezygnuje ze zwolnień, to w przyszłym tygodniu zostanie najprawdopodobniej podjęta decyzja o strajku.
Czwartkowe spotkanie odbyło się z inicjatywy zarządu i związkowcy wykazali dobrą wolę, przychodząc na nie, pomimo tego, że spółka nie podjęła decyzji o odstąpieniu od zwolnień. Według Stawskiego, związkowcy doszli do wniosku, że zarząd spółki udaje, że chce dojść ze stroną związkową do kompromisu, a tymczasem dąży do realizacji planu zwolnień.

Anonimowe źródło zbliżone do zarządu spółki poinformowało w czwartek PAP, że po przeanalizowaniu inicjatyw oszczędnościowych, w tym również tych zgłoszonych przez stronę związkową, możliwe będzie zmniejszenie liczby likwidowanych stanowisk pracy o kolejne 320. Oznacza to, że zwolnieniami grupowymi może zostać objętych 2845 osób, a nie - jak zakładał pierwotny projekt - 3465 osób.

Źródło tekstu: PAP, wł     

Dodaj do:
w sumie: 3
 • 0

  1. ~asd  2005-03-26 09:55:00  host: ajf18.internetdsl.tpnet.pl

  a niech padaja zabojady!!!!!!!!!!!!

 • 0

  2. ~drom  2005-03-26 21:51:00  host: 195.136.126.69

  K***a, od kiedy to związki zawodowe rządzą fimrą! Wypier****ć darmozjadów na bruk, to zobaczą!

 • 0

  3. ~ksad  2005-03-28 21:33:00  host: dial-3000.zgora.dialog.net.pl

  Do asd i drom: - Czy Panowie wiedzą, o czym mówią? / Być może są Panowie barrrdzo świeżżżej dattty, ale ja wiem jedno: to wyprer....ć zawsze oznacza: nędzę, zło, potwarz i, tak naprawdę, koniec życia godziwego...

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-225-32-164.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Najlepszy smartfon powyżej 3000 zł to:

Polecane smartfony - wakacje 2018

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet