Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości TP przymierza się do nowych usług

TP przymierza się do nowych usług

WitekT 13 Grudnia 2005 19:36

0 0

wanadoo home2 mOd 15. grudnia w ofercie neostrada tp pojawi się nowy modem - livebox tp - pozwalający na korzystanie z szerszego niż dotychczas pakietu usług.



Z oferty na modem livebox tp mogą skorzystać wyłącznie Klienci TP, składający zamówienie na usługę neostrada tp oraz dotychczasowi abonenci usługi neostrada tp niezależnie od rodzaju podpisanej umowy (na czas określony lub nieokreślony) oraz opcji szybkości.




W przyszłości livebox tp będzie umożliwiał również korzystanie z:
telefonii internetowej VoIP,
telewizji cyfrowej oraz wypożyczalni filmów on-line.

Zamówienie można złożyć w następujących miejscach:
infolinia neostrady tp od 15. grudnia - 801 321 123 - zamówienia przez telefon, dostawa kurierem,
w salonach sprzedaży tp od 15. grudnia w Warszawie, Krakowie, Gdańsku i Rzeszowie,
w salonach sprzedaży tp od 1. stycznia na terenie całej Polski.

Abonament miesięczny za udostępnienie modemu livebox tp wynosi 10 zł brutto. Nie jest pobierana kaucja ani opłata za rezygnację z udostępnienia modemu.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 15
  • 0

    1. ~  2005-12-13 19:59:24  host: gp2.eranet.pl

    Kurna, bedzie ja we Francyji, tyle ze tam to samo na linii moze oferowac np Free i wychodzi taniej niz w &FT

  • 0

    2.  2005-12-13 20:13:12

    a jakie koszty wymiany modemu dla obecnych abonentów?

  • 0

    3. ~  2005-12-13 20:16:39  host: gp2.eranet.pl

    spox, siem okaze ;-) Promo jest promo ;-P

  • 0

    4.  2005-12-13 20:19:25

    Wiadomość została stosownie uzupełniona. :)

  • 0

    5. ~  2005-12-13 20:22:42  host: gp2.eranet.pl

    A juz chcialem wkleic linke ;-)

  • 0

    6.  2005-12-13 20:34:16

    kurde, za dodatkowe uslugi jeszcze 10zl?? hehe... moze najpierw niech oni zaprezentuja te nowosci, potem neostradowiec pomysli czy warto no i ciekawe czy wtedy beda limity GB ?

  • 0

    7.  2005-12-13 21:11:18

    No znowu mały kroczek do przodu :-) We Francji i innych krajach też te modemy się wynajmuje. Ale po co w sumie takie coś jak jeszcze nie ma VoIP, ani TV w tepsie... ;-)

  • 0

    8.  2005-12-13 21:41:54

    do KUBIK
    kazdy moze sobie zamówic taki modem-nie ponosząc kosztów oprócz abonamentu za korzystanie

  • 0

    9. ~rcicho  2005-12-13 22:05:06  host: ip-62-148-81-118.netia.com.pl

    Ludzie się teraz napalą na VOIPa z TPsy wemą te modemy za dodatkowe 10 zł miesiecznie a pózniej TPsa pokaże ceny usług VOIP 50 groszy za minutę :))))

  • 0

    10.  2005-12-14 00:34:15

    a) niech wreszcie wprowadza tv on demand b) czy ja dobrze wnioskuje z rysunku ze urzadzenie ma wbudowane wifi access point i blue-point? to by byl bardzo mily dodatek

  • 0

    11.  2005-12-14 06:04:30

    rcicho- jestes delikatnie mówiąc w błedzie Voip bedzie darmowy tak jak teraz z tą róznicą ze bedzie mozna prowadzić rozmowę o lebszej jakosci

  • 0

    12. ~AndSa  2005-12-14 07:19:38  host: ahf40.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Cztzby start TP tv byl juz blisko? Iferta bardzo atrakcyjna.

  • 0

    13. ~  2005-12-14 13:11:24  host: nat01.rtk.net.pl

    oferta TP może była by fajna jakby nie trzeba było płacić dodatkowo obowiązkowego abonamentu telefonicznego minimum 50zł miesięcznie - i do tego jeszcze za neaostradę i za to dodatkowo 10 zł by mozna było sobie taniej rozmawiać..?? paranoja - a jeśli o tv przez internet - przecież jest już za free udostępniany chociażby wuup - tzw polski tuner tv, czy itvp - jakość całkiem całkiem - i nie sądzę by TP była w stanie coś lepszego zaoferować - szczeólnie tym klientom 128mb/s z limitem transferu chyba 7 GB.(??)
    Innymi słowy - TP ciągle myśli jak by tu od klientów wyciągnać następną kasę...

  • 0

    14. ~neodudek  2005-12-21 01:22:44  host: chello087206249206.chello.pl

    to taki szajs ze szkoda gadac nie polecam - testowałem to urządzonko

  • 0

    15. ~bravo2536  2005-12-22 17:05:42  host: dil179.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Polska jest podzielona na optymistów i pesymistów

Dodaj swoją opinię