Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości TP przegrała z abonentem

TP przegrała z abonentem

WitekT 3 Marca 2005 15:10

0 0
Sąd Okręgowy w Gdańsku oddalił w czwartek apelację Telekomunikacji Polskiej domagającej się od mieszkanki Gdańska zapłaty 20 tys. zł z tytułu połączeń na numery 0 700. Wyrok jest prawomocny.W opinii sądu niższej instancji, którą potwierdził w czwartek gdański Sąd Okręgowy, roszczenia finansowe TP są bezpodstawne z powodu niemożności dokładnego wyliczenia należnej kwoty oraz niedotrzymania przez firmę zapisów umowy konsumenckiej. Właścicielka telefonu nie otrzymała bowiem od Telekomunikacji cennika świadczonych przez nią usług telekomunikacyjnych, przede wszystkim tych droższych, o komercyjnym charakterze.

Źródło tekstu: PAP, wł     

Dodaj do:
w sumie: 1
  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    1. ~paulo  2005-03-04 02:30:00  host: 80.55.135.142

    no i tak ma byc!!

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-184-73-21-29.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy darmowy streaming muzyki zachęci cię do podpisania umowy?

Orange zachęca do oferty abonamentowej darmowym dostępem do Spotify

 

Zobacz wynik | Opinie (4)

Archiwum Ankiet