Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości TP przegrała z abonentem

TP przegrała z abonentem

WitekT 3 Marca 2005 15:10

0 0

Sąd Okręgowy w Gdańsku oddalił w czwartek apelację Telekomunikacji Polskiej domagającej się od mieszkanki Gdańska zapłaty 20 tys. zł z tytułu połączeń na numery 0 700. Wyrok jest prawomocny.
W opinii sądu niższej instancji, którą potwierdził w czwartek gdański Sąd Okręgowy, roszczenia finansowe TP są bezpodstawne z powodu niemożności dokładnego wyliczenia należnej kwoty oraz niedotrzymania przez firmę zapisów umowy konsumenckiej. Właścicielka telefonu nie otrzymała bowiem od Telekomunikacji cennika świadczonych przez nią usług telekomunikacyjnych, przede wszystkim tych droższych, o komercyjnym charakterze.

Źródło tekstu: PAP, wł     

Dodaj do:
w sumie: 1
  • 0

    1. ~paulo  2005-03-04 02:30:00  host: 80.55.135.142

    no i tak ma byc!!

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-224-133-152.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy wg Ciebie usługa Apple Pay odniesie w Polsce sukces?

[Aktualizacja] Apple Pay od jutra w Polsce

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet