Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości TP przegrała w sądzie ze śp. URTiP

TP przegrała w sądzie ze śp. URTiP

WitekT 3 Października 2006 10:53

0 0
Warszawski Sąd Okręgowy oddalił wczoraj odwołanie Telekomunikacji Polskiej od otrzymanej w listopadzie zeszłego roku kary w wysokości 10 mln zł za odmowę udostępnienia łączy spółce TeleNet (obecnie Multimedia Polska Mielec) trzy lata temu.

Rynek nie miał powodu spodziewać się, by kara została anulowana. Więcej o karze nałożonej na TP jeszcze przez URTiP pisaliśmy w tej wiadomości.


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 10
  • 0

    1.  2006-10-03 11:36:47

    Coś chyba trzeba dopracować tego newsa?

  • 0

    2.  2006-10-03 11:37:47

    lukasm: tzn?

  • 0

    3. ~blom  2006-10-03 11:41:38  host: gate.krotoszyn.kaskada.net

    to TP bedzie walic mlotkiem po skarbonklach czy weznie z abonentow??? a co jak abonenci uciekna i skarbonek zabraknie????? :D

  • 0

    4.  2006-10-03 11:53:12

    tzn. trochę bez składu i ładu na mój gust - zdanie 1. i 2. takie trochę luźno ze sobą związane.

  • 0

    5.  2006-10-03 11:54:50

    Czy przez wyrażenie "rynek nie miał powodów..." rozumiesz rynek finansowy (giełdę) czy też rynek telekomunikacyjny, branże, etc?

  • 0

    6.  2006-10-03 11:55:27

    Oczywiście to tylko czepianie się:)

  • 0

    7.  2006-10-03 11:56:39

    lukasm: rynek finansowy. Chodzi o to, że ceny akcji TP nie spadły.

  • 0

    8.  2006-10-03 12:02:26

    Domyśliłem się, obiecuję ze nie będę się czepiał

  • 0

    9.  2006-10-03 12:03:43

    lukasm: e tam, nie czepiasz się. :) Nie wszystko, co jasne jest dla mnie, musi być jasne dla innych - dlatego z chęcią zawsze wszystko wyjaśnię. :)

  • 0

    10. ~tomisław  2006-10-03 12:17:00  host: fw7a.delphi.com

    Czy tpsa ma prawo odwoływać się do sadów wyższych instancji? Bo jak tam to to będzie się jeszcze toczyć długo... Jeszcze jest sąd rejonowy, Sąd Najwyższy, a może jeszcze jekieś po drodze:-)

Dodaj swoją opinię