Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości TP: prezes zostaje na następną kadencję, dochodzi nowy członek w radzie nadzorczej

TP: prezes zostaje na następną kadencję, dochodzi nowy członek w radzie nadzorczej

Q! 13 Lipca 2011 02:02

0 0

Rada nadzorcza Telekomunikacji Polskiej mianowała Macieja Wituckiego na trzecią z kolei kadencję na stanowisko prezesa zarządu. Nathalie Clere została nowym członkiem rady nadzorczej.

Rada nadzorcza Telekomunikacji Polskiej zadecydowała, że Maciej Witucki po raz trzeci otrzyma kredyt zaufania i zostanie na kolejną kadencję prezesem zarządu. Jego trzecia kadencja rozpocznie się w kwietniu 2012 roku i potrwa 3 lata.
Tymczasem Nathalie Clere została nowym członkiem rady nadzorczej. Zastąpiła ona Oliviera Faure, który zrezygnował z pełnienia tej funkcji. Clere związana jest z grupą France Telecom od 1994 roku. Od tego czasu pełniła szereg wysokich stanowisk w spółkach zależnych FT na całym świecie.

Nathalie Clere ma 50 lat. W 1984 roku ukończyła studia magisterskie MBA w wyższej szkole biznesu Euromed. Obecnie zajmuje stanowisko wiceprezesa ds. działalności w Polsce, pełniąc funkcje łączące działania Grupy France Telecom i Telekomunikacji Polskiej.

Źródło tekstu: Telekomunikacja Polska     

Dodaj do:
w sumie: 3
 • 0

  1. ~DonAndress  2011-07-13 09:25:04  host: eolocppx01b.statestreet.com

  Pani Nathalie musiala byc bogata zanim zaczela zarabiac w FT. Studia MBA w Marsylii kosztuja 27 tys euro...

 • 0

  2. ~rrr  2011-07-13 10:16:01  host: kyy169.internetdsl.tpnet.pl

  Wcale nie musiała być bogata, mogła mieć stypendium

 • 0

  3. ~tello  2011-07-13 23:14:36  host: actt233.neoplus.adsl.tpnet.pl

  "Maciej Witucki po raz trzeci otrzyma kredyt zaufania" Bardziej by się przydał Panu Prezesowi kredyt na kolejne kary (sic!)

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-81-71-68.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy uruchamianie Windowsa 10 na urządzeniach mobilnych z Androidem ma sens?

Na smartfonach Huaweia można uruchomić Windowsa 10 dzięki chmurze

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet