Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości TP pożycza 49 mln zł na wp.pl

TP pożycza 49 mln zł na wp.pl

WitekT 23 Listopada 2005 11:35

0 0

Telekomunikacja Polska udzieliła pożyczki spółce zależnej – TP Internet – w kwocie 49 mln zł.

Pożyczki zostaną przeznaczone przez TPI na objęcie akcji w podwyższonym kapitale zakładowym spółki Wirtualna Polska SA oraz spłatę pożyczki udzielonej TPI przez spółkę TP EmiTel – czytamy w komunikacie.
TP Internet jest spółka w 100% zależną od TP. Pod koniec lipca TP, która miała wtedy poprzez spółkę zależną TP Internet 80,46% akcji i tyle samo głosów na WZ Wirtualnej Polski, zawarła ugodę z mniejszościowymi akcjonariuszami WP, zgodnie z którą grupa TP miała zapłacić łącznie 220 mln zł za pozostałe akcje WP.

Źródło tekstu: PAP     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-145-103-69.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Zmiany dotyczące bezpieczeństwa w systemach Apple'a to:

Apple utrudni użytkownikom lajkowanie na Facebooku

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet