Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości TP pomaga ofiarom wichury pod Częstochową

TP pomaga ofiarom wichury pod Częstochową

WitekT 27 Lipca 2007 09:29

0 0

Telekomunikacja Polska przyłączyła się do akcji pomocy osobom poszkodowanym przez wichurę, która dotknęła wsie w okolicach Częstochowy. W miejscowościach Adamów oraz Huby, gdzie żywioł zniszczył domy i pozrywał linie telefoniczne, instalowane są publiczne aparaty telefoniczne, a mieszkańcy dostaną 2 tys. bezpłatnych kart telefonicznych.

Dzięki telefonom i kartom mieszkańcy będą mogli kontaktować się z bliskim i instytucjami pomagającymi w usuwaniu szkód. Darmowe karty zostaną przekazane poszkodowanym przez wójta gminy Kłomnice. Ponadto TP uruchomi w Urzędzie Gminy Kłomnice darmową linię telefoniczną, z której będą mogli korzystać mieszkańcy.
Bezpłatne karty telefoniczne od Telekomunikacji Polskiej otrzyma również 30 dzieci z rodzin poszkodowanych, które przybyły do Warszawy na kolonię zorganizowaną przez Caritas Diecezji Częstochowskiej. Dzieci otrzymały też w ramach akcji Lato w mieście zaproszenie do zwiedzenia Ogrodów Innowacji TP, gdzie prezentowane są nowoczesne rozwiązania telekomunikacyjne.

Pomóc poszkodowanym można również wysyłając SMS o treści POMAGAM na numer 72902 (koszt 2,44 zł brutto) lub dzwoniąc na numer 0 400 207 401 (koszt 2,48 zł brutto). Zbiórkę prowadzi Caritas Polska.

Źródło tekstu: Telekomunikacja Polska     

Dodaj do:
w sumie: 7
 • 0

  1. ~Templariusz  2007-07-27 09:42:27  host: staticline23090.toya.net.pl

  Jej zyski spadają na łeb na szyje, a mimo tego jeszcze znajduje pieniądze na pomoc :) Gratulacje :)

 • 0

  2. ~  2007-07-27 10:34:52  host: inet20909nb-2.eranet.pl

  No to teraz czekamy na nienawistnikow bedacych w stanie nieustannej , swietej wojny ze wszystkim co Tepsiane , potrafiacym tylko krytykowac przy komputerze z puszka piwa w reku w cenie smsa.

 • 0

  3.  2007-07-27 11:02:50

  Nie chciałbym być wzięty za nienawistnika będącego w stanie nieustannej walki z wszystkim co tepsiane,ale czy nie lepiej by było ,jak TP partycypowałaby w kosztach odbudowy zamiast stawiać darmowe dzwonienie?? to by bylo lepsze wytlumaczenie . A tak za te wszystkie "darmowosći" zaplacą abonenci !

 • 0

  4.  2007-07-27 11:04:06

  a,zresztą gó..... mnie to obchodzi - nie ja zapłacę za to :P

 • 0

  5.  2007-07-27 11:05:13

  olek_skype: zastanów się dobrze nad tym, co napisałeś. :) Bo sugerujesz, że każda inna pomoc niż darmowe połączenia nie byłaby pokrywana przez abonentów. Poza tym przerzucanie kosztów na abonentów jest rzeczą względną w warunkach mniejszej czy większej konkurencji...

 • 0

  6.  2007-07-27 12:11:24

  Witam, będę nienawistnikiem jak zwykle a to dla tego że jestem z Częstochowy - widziałem straty po trąbie powietrznej i wiem że nie tego trzeba mieszkańcom. Kochaną i uczynną tepse informuje że wiekszość mieszkańców ma komórki i się nimi dzielą nie będą latać do budek po to żeby sobie podzwonić bo mają pracę. A w łaśnie brakuje ludzi do pracy i konkretnej pomocy (drzewo, pokrycia dachów itd) odsyłam do gazety wyborczej o. częstochowa http://miasta.gazeta.pl/czestochowa/1,35271,4335843.html można też pooglądać sobie zdjęcia i ocenić czy to czego oni potrzebują to napewno jest "darmowa karta telefoniczna" tepse stać na coś wiecej ale niestety jak zwykle próbuje sie wybić marnymi groszami ponad tych którzy rzeczywiście próbują pomóc i jest to pomoc konkretna - jeśli usłysze gdzieś chwalenie się tepsy że "pomagała" to nie recze za siebie... Niech jeden z drugim wyjdzie z biura i pomoże zbierać gruz, eternit, połamane drzewa a potem odbudowywać a nie jakieś karty będą rozdawać. Jak tam pójdą i naprawdę pomogą to będę ich chwalił!

 • 0

  7. ~  2007-07-27 13:12:00  host: ps3.dhcp.adsl.tpnet.pl

  No to bedzie wysyp kart telefonicznych na allegro :)

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-224-255-17.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Zmiany dotyczące bezpieczeństwa w systemach Apple'a to:

Apple utrudni użytkownikom lajkowanie na Facebooku

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet