Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości TP otworzyła centralne archiwum

TP otworzyła centralne archiwum

WitekT 1 Grudnia 2004 23:19

0 0

Dane klientów Telekomunikacji Polskiej będą przechowywane w jednym miejscu, a nie - jak do tej pory - w kilkuset. Centralne Archiwum Dokumentów TP (CAD) powstało w Katowicach, przy współpracy z Archiwami Śląskimi i firmą FileNet.

Wdrożenie nowoczesnego systemu archiwizacji danych klientów zapewnia szybki dostęp do każdego z dokumentów przy zachowaniu wymogów bezpieczeństwa. Pozwala to skrócić czas realizacji zleceń i rozpatrywania reklamacji - poinformowali przedstawiciele TP podczas środowej konferencji prasowej w Katowicach.
Do tej pory dokumenty przechowywane były w 300 różnych miejscach. Nie są znane koszty, jakie poniosła TP w związku z budową nowego systemu, ale roczne oszczędności dzięki jego funkcjonowaniu będą sięgały milionów złotych.

Całość przechowywanej dokumentacji zajmuje ponad 100 km bieżących półek archiwalnych. Każdy archiwizowany dokument ma swój kod, umożliwia to szybką lokalizację.

Źródło tekstu: PAP     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-81-112-7.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Jak oceniasz nową ofertę dla biznesu w sieci Play?

Play wprowadza nowe oferty dla klientów biznesowych

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet