Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości TP otrzymała nagrodę za najlepsze relacje inwestorskie

TP otrzymała nagrodę za najlepsze relacje inwestorskie

WitekT 23 Września 2004 11:19

0 0

Telekomunikacja Polska otrzymała nagrodę miesięcznika Investor Relations Magazine za najlepsze relacje inwestorskie w kategorii: Polska firma. Obok TP, wyróżnienie otrzymały w tej dziedzinie także Pekao i Agora.

Inwestorzy cenią głównie jakość i zawartość informacji udostępnianych przez TP. Kluczowym czynnikiem jest rzetelności i przejrzystość informowania, jak również terminowość zamieszczania raportów oraz dodatkowych informacji mających wpływ na decyzje inwestycyjne. Ponadto, przygotowując raporty i prezentacje zwracamy szczególną uwagę na ich dokładność i precyzyjność. W badaniu ładu korporacyjnego w polskich spółkach publicznych, sporządzonym przez Polski Instytut Dyrektorów, TP otrzymała wysokie oceny w zakresie wyżej wymienionych dobrych praktyk - powiedział Artur Tarnowski, dyrektor Departamentu ds Kontaktów z Inwestorami.
W ubiegłym roku IR Magazine nagrodził TP w kategorii: największy postęp w relacjach inwestorskich. W 2003 r. TP była także nominowana przez firmę MZ Consult (firma doradcza specjalizująca się w IR) w kategorii najlepszych relacji inwestorskich (ranking firm międzynarodowych).

Źródło tekstu: Wirtualne Media     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-80-208-105.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze