Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości TP oficjalnie o ostatnich decyzjach UKE

TP oficjalnie o ostatnich decyzjach UKE

WitekT 12 Lipca 2006 21:09

0 0
13. lipca odbędzie się konferencja prasowa Telekomunikacji Polskiej poświęcona ostatnim decyzjom UKE, m.in. sprawie rozdzielenia neostrady tp od usług głosowych, hurtowej sprzedaży abonamentu (WLR) oraz oferty ramowej (RIO).

W konferencji weźmie udział Grażyna Piotrowska-Oliwa, dyrektor Departamentu Relacji Regulacyjnych Grupy Kapitałowej TP.

Nasza redakcja będzie obecna na tej konferencji, a o jej przebiegu poinformujemy zaraz po jej zakończeniu.


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 17
  • 0

    1.  2006-07-12 21:47:32

    Pewnie tepsa powie, że będzie walczyć i się nie podda.. :-)

  • 0

    2. ~  2006-07-12 22:22:28  host: apn-100-188.gprsbal.plusgsm.pl

    Ciekawe co powiedza na neo bez telefonu ?

  • 0

    3. ~xxx  2006-07-12 22:50:52  host: edr102.neoplus.adsl.tpnet.pl

    No to już jestem ciekawy tej relacji co na to &tp.

  • 0

    4. ~  2006-07-12 22:55:44  host: apn-100-190.gprsbal.plusgsm.pl

    A nie mozna na zywo? Juz tak robiliscie ;-)

  • 0

    5. ~koko  2006-07-12 22:56:42  host: fec162.internetdsl.tpnet.pl

    No cóż, niech TPSA się nie dziwi. W końcu przyszedł kres na dojenie Klienta. Teraz będzie trzeba o niego powalczyć. Na pewno na konferncji będzię wyrażone wielkie oburzenie. Fakty jedank mówią same za siebie- wiele z tych regulacji już od dawna funkcjonuje we Francji, która dzięki temu jest uważana za jeden z najbardziej zinternetzowanych krajów Europy.

  • 0

    6. ~venro  2006-07-12 23:12:03  host: ekk122.internetdsl.tpnet.pl

    5. France Telekom?:) to &tp nie powinna byc zdziwiona :P

  • 0

    7. ~Gear  2006-07-13 04:17:30  host: bnj137.neoplus.adsl.tpnet.pl

    2: "Ciekawe co powiedza na neo bez telefonu ?" - a no pewno to co ostatnio, ze klienci nie są zainteresowani neostradą bez telefonu. BUAHAHAHAAH oni są do takich rzeczy zdolni...

  • 0

    8.  2006-07-13 08:15:37

    WitekT zróbie im jazdę! za to lekceważenie kientów i za ogolne złodziejstwo,i za całą sytuację na naszym rynku telekomuniakacyjnym i za to ze mamy najwyższe ceny w świecie właśnie przez tych Cwaniaków:P

  • 0

    9. ~psylo  2006-07-13 09:50:41  host: net1.esko.pl

    O ho, to się będzie działo.Dowiemy się pewnie jak jest pięknie, rzuca trochę danych historycznych, np. co było w 1999 r. - dla porównania obecnej wspaniałej oferty tepsy, i jak są nękanie przez UKE. Tak na marginesie - ponad rok temu złożyłem wniosek o neo - ale dostałem odp odmowną, bo mam abo socjalny...

  • 0

    10. ~psylo  2006-07-13 09:54:25  host: net1.esko.pl

    ...wczoraj był telefon do domu z tepsa w sprawie mojego zamówienia na neo. Niestety odebrała moja mama i nie wiem co też chcieli mi zaproponować. Czyżby zmieniły się uwarunkowania zewnętrzne, że tepsa zainteresowała sięklientem, którego wcześniej zbyła?

  • 0

    11. ~Wojtas  2006-07-13 10:46:30  host: fp58.internetdsl.tpnet.pl

    A o której jest ta oknferencja? Kiedy mogę tutaj ponownie zajrzeć?

  • 0

    12.  2006-07-13 10:51:31

    Wojtas: o 13.

  • 0

    13.  2006-07-13 15:44:18

    mamy 15.40 i nic

  • 0

    14. ~hammer  2006-07-13 17:08:02  host: ip-195-140-236-245.unreg.tvk.wroc.pl

    czekamy z niecierpliwoscia na relacje z konferencji. bardzo dobrze ze wreszcie skonczy sie monopol TP-sy, zreszta tak na marginesie w Dialogu jest podobnie... i tak mamy najdrozszy net w unii-paranoja!

  • 0

    15. ~  2006-07-13 18:50:33  host: abby172.neoplus.adsl.tpnet.pl

    No i jak tam kuńferencyja?

  • 0

    16. ~byk  2006-07-13 20:06:57  host: 241net242.net.zeork.com.pl

    WitekT: nie mów, że konferencja trwa od 7 godzin ;)...

  • 0

    17.  2006-07-13 20:09:53

    byk: dopiero co zjechałem z Wawy do Olsztyna. Ajn moment bitte, już obrabiam zdjęcia i płodzę newsa. ;)

Dodaj swoją opinię