Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości TP odwołała się od decyzji URTiP ws. pętli lokalnej

TP odwołała się od decyzji URTiP ws. pętli lokalnej

WitekT 30 Marca 2005 13:39

0 0

Telekomunikacja Polska odwołała się od decyzji Urzędu Regulacji Telekomunikacji i Poczty w sprawie uwolnienia pętli lokalnej.

TP chce by URTiP ponownie rozpatrzył tę kwestię. Według spółki, Urząd wydając decyzję w sprawie uwolnienia pętli lokalnej naruszył polskie i unijne przepisy, a sama decyzja zawiera postanowienia, które są techniczne niewykonalne.
Od decyzji URTiP w sprawie oferty ramowej dotyczącej pętli lokalnej wcześniej odwołała się Krajowa Izba Gospodarcza Elektroniki i Telekomunikacji, skupiająca stacjonarnych operatorów alternatywnych. Natomiast w ocenie Tele2, decyzja URTiP nie służy faktycznej liberalizacji rynku telekomunikacyjnego.

Źródło tekstu: PAP, wł     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-224-91-246.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Kto, według Ciebie, będzie liderem rynku smartfonów w 2019 roku?

Jubileuszowy Galaxy S10 może trafić na rynek w trzech wersjach

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet