Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości TP odwoła się od decyzji URTiP

TP odwoła się od decyzji URTiP

WitekT 7 Lipca 2005 13:34

0 0
Telekomunikacja Polska odwoła się od decyzji URTiP, który nie zgodził się na wprowadzenie przez spółkę tzw. oferty ryczałowej.

Przyjęliśmy decyzję Urzędu z dużym zdziwieniem i rozczarowaniem - powiedział na czwartkowej konferencji prasowej prezes TP Marek Józefiak.

Dodał, że TP przedstawiła URTiP kalkulację, z których wynika, że oferta ryczałtowa nie jest poniżej kosztów, a spółce pozostaje godziwa marża. Stwierdził, że decyzja URTiP pokazuje, że w centrum zainteresowania regulatora nie jest klient, ale operatorzy.


Źródło tekstu: PAP     

Dodaj do:
w sumie: 2
 • 0

  1. ~ehmm  2005-07-07 19:29:00  host: 212.244.115.33

  jasne, że 115zł nie jest poniżej kosztów - jak to już sporo osób wyliczało 60zł brutto było by godziwą stawką i też by na tym zarobili - ale TP jest chytra i ździera z klientów ile wlezie..
  Bardzo się cieszę że już od marca nie jestem Ich klientem i nie daję się im "doić".

 • 0

  2. ~poznaniak  2005-07-07 19:55:00  host: c13-217.icpnet.pl

  Nic nie stoi na przeszkodzie by TePSA zaczela swiadczyc usluge - wprowadza oferte hurtowa dla alternatywnych opw i nikt im nie zabroni swiadczyc tego abonamentu. Niech ta holota z TPSA nie udaje, ze nie wie, gdzie problem tkwi !!!

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-163-39-19.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.