Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości TP odwoła się od decyzji URTiP

TP odwoła się od decyzji URTiP

WitekT 7 Lipca 2005 13:34

0 0
Telekomunikacja Polska odwoła się od decyzji URTiP, który nie zgodził się na wprowadzenie przez spółkę tzw. oferty ryczałowej.

Przyjęliśmy decyzję Urzędu z dużym zdziwieniem i rozczarowaniem - powiedział na czwartkowej konferencji prasowej prezes TP Marek Józefiak.

Dodał, że TP przedstawiła URTiP kalkulację, z których wynika, że oferta ryczałtowa nie jest poniżej kosztów, a spółce pozostaje godziwa marża. Stwierdził, że decyzja URTiP pokazuje, że w centrum zainteresowania regulatora nie jest klient, ale operatorzy.


Źródło tekstu: PAP     

Dodaj do:
w sumie: 2
 • 0

  1. ~ehmm  2005-07-07 19:29:00  host: 212.244.115.33

  jasne, że 115zł nie jest poniżej kosztów - jak to już sporo osób wyliczało 60zł brutto było by godziwą stawką i też by na tym zarobili - ale TP jest chytra i ździera z klientów ile wlezie..
  Bardzo się cieszę że już od marca nie jestem Ich klientem i nie daję się im "doić".

 • 0

  2. ~poznaniak  2005-07-07 19:55:00  host: c13-217.icpnet.pl

  Nic nie stoi na przeszkodzie by TePSA zaczela swiadczyc usluge - wprowadza oferte hurtowa dla alternatywnych opw i nikt im nie zabroni swiadczyc tego abonamentu. Niech ta holota z TPSA nie udaje, ze nie wie, gdzie problem tkwi !!!

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-224-91-246.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy uważasz, że Play zdąży pokryć własnym zasięgiem całą Polskę do 2020 roku?

Play ma 6000 stacji BTS

 

Zobacz wynik | Opinie (4)

Archiwum Ankiet