Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości TP o raporcie Merrill Lynch

TP o raporcie Merrill Lynch

WitekT 27 Czerwca 2007 10:59

0 0

Telekomunikacja Polska odniosła się do wypowiedzi bankowców z Merrill Lynch po spotkaniu z prezesem TP Maciejem Wituckim, podczas którego zdradzić od miał kilka szczegółów dotyczących nowej strategii, która oficjalnie zostanie zaprezentowana w lipcu.

Szerzej o raporcie Merrill Lynch, cytowanym przez agencję Thompson Financial, pisaliśmy w tej wiadomości.

TP poinformowała, że informacje zawarte w opublikowanym przez Merrill Lynch raporcie, są jedynie odzwierciedleniem opinii analityka i nie odzwierciedlają żadnych decyzji ani planów zatwierdzonych przez TP.
W oficjalnym stanowisku TP dodała, że wiele uwag przypisywanych prezesowi TP nie odzwierciedla wiernie jego rzeczywistych poglądów i opinii. W związku z powyższym, TP stwierdza, że stanowisko firmy dotyczące kwestii poruszonych w powyższym raporcie nie uległo żadnej zmianie w porównaniu do wcześniej prezentowanych przez nią informacji. Zdaniem firmy nie istnieją żadne inne plany redukcji zatrudnienia poza planami przedstawionymi pracownikom i inwestorom pod koniec 2006 roku, a podane w raporcie liczby dotyczące zatrudnienia w centrali TP w Warszawie są błędne.

Wskaźnik Capex do przychodów w wysokości 12-13% to powszechnie znany średni poziom nakładów inwestycyjnych spółek telekomunikacyjnych w regionie, ale na dzień dzisiejszy TP nie zmieniła opublikowanego w styczniu celu na 2007 rok.

Źródło tekstu: Telekomunikacja Polska, wł     

Dodaj do:
w sumie: 2
  • 0

    1. ~MAX  2007-06-27 11:10:20  host: 212.160.172.70

    I takim sposobem plotki zostały zdementowane a Pan Witucki dostał po łapkach... ;)

  • 0

    2. ~space  2007-06-27 14:39:33  host: 194.39.141.10

    Czyżby szykował się wakat na miejsce prezesa TP ?? ;-)

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-224-133-152.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

W jaki sposób najczęściej oglądasz transmisje meczów piłki nożne podczas tegorocznego mundialu?

Jakość i płynność gry - tego online szukają kibice

 

Zobacz wynik | Opinie (1)

Archiwum Ankiet