Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości TP o "planie tp darmowe rozmowy"

TP o "planie tp darmowe rozmowy"

WitekT 30 Maja 2007 13:18

0 0

Na dzisiejszej konferencji prasowej Telekomunikacja Polska zaprezentowała szczegóły nowego plany dla klientów indywidualnych - planu tp darmowe rozmowy - który wejdzie do cennika od 1. czerwca.

Szczegóły cennika prezentowaliśmy w tej wiadomości.

W ciągu miesiąca powinny się zmienić ceny połączeń na komórki, do poziomu 0,63-0,66 zł za minutę do sieci PTC, Polkomtela i Centertela oraz do 0,72-1,04 zł do sieci P4. Szerzej pisaliśmy o tym w tej wiadomości.




Jak stwierdzili przedstawiciele TP, z planu tp darmowe wieczory i weekendy oraz planu tp darmowe weekendy korzysta trochę mniej niż jedna trzecia abonentów firmy. To oni prawdopodobnie będą głównie migrować do nowego planu. TP przewiduje, że połowa abonentów tych planów przejdzie na plan tp darmowe rozmowy.

Na koniec roku TP planuje mieć kilkaset tysięcy abonentów nowego planu, ale poniżej pół miliona. Jak podano na konferencji, limit 2 tys. minut nie powinien być dokuczliwy, bo 90% abonentów firmy nie rozmawia w miesiącu więcej niż 700-800 minut.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 13
  • 0

    1. ~m  2007-05-30 13:54:05  host: blu223.neoplus.adsl.tpnet.pl

    fantastycznie juz lece zmianic socjalny na ten nowy fantastyczny plan bo jest za darmo..ale zaraz,za co mam im placic 109pln??? ;-)

  • 0

    2. ~pferd  2007-05-30 14:14:07  host: 80.51.180.6

    wg tp 2000 min to zawsze, hmm powinni nazwac ten abonament "2000min za 109pln" ale to juz nie tak ladnie wyglada

  • 0

    3.  2007-05-30 14:16:51

    heheh za darmo - chyba ludzie z TP nie mieli nigdy słownika w rękach- niech sprawdzą co to znaczy "za darmo"

  • 0

    4. ~dolores  2007-05-30 14:33:16  host: n9pro.resetnet.pl

    posrało ich chyba!??

  • 0

    5. ~orzeuek  2007-05-30 16:44:02  host: host-ip5-91.crowley.pl

    prawo telekom. w Polsce jest posrane. TPSA jako operator dominujacy nie moglaby dac 100000minut w abo za 100pln bo pani z UKE by sie doliczyla, ze wtedy minuta kosztuje 1grosz i TPSA dumpinguje ceny - i dowalila oczywiscie 30000 mln kary.

  • 0

    6. ~  2007-05-30 17:32:21  host: ip-89-174-40-213.multimo.gtsenergis.pl

    Jedno nasuwa mi sie na myśl: pojebani ;]

  • 0

    7. ~berdys  2007-05-30 17:43:33  host: 32.grybow.net.pl

    za darmo to mam ja .. wczoraj mi wylaczyli telefon stacjonarny po wypowiedzeniu umowy xD HURAAA!!!!! nigdy wiecej kabla :)

  • 0

    8. ~Nazeer  2007-05-30 22:27:50  host: abza50.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Misie pluszowe - TO NIE JEST OFERTA DLA WAS!!! Jak dzwonita 28 złocziszków na miech to się do Albanii przenośta bo się do europejskieogo ARPU wam daleko zaczyna robic... :-) jak dzwonita 100 zeta na miech to sie zastanowita... jak dzwonita godzinke dziennie na stacjonarki to tez sie zastaniwicie czy Tele2 wam pasi... Jak wolicie prosto TO W SAM RAZ DLA WAS...

  • 0

    9. ~Nazeer  2007-05-30 22:31:14  host: abza50.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ...chyba że wolita pokombinowac i macie neo bo VOIP ZdZ jest całkiem OK dla ludzi którzy rachunki maja na poziomie ok. 200 zeta... ale to juz offtopic... ;-)

  • 0

    10. ~qwerty  2007-05-30 23:14:33  host: public-gprs49503.centertel.pl

    Witek: nie zawsze za darmo, tylko darmowe rozmowy

  • 0

    11.  2007-05-30 23:25:01

    qwerty: ta, już mi się pomieszało. ;) Fixed - dzięki!

  • 0

    12. ~Berdys  2007-05-31 01:55:34  host: wap.mobile.project4.pl

    Nazeer*Wlasciwie,to nie rozminales sie wiele z prawda...ta oferta nie jest dla nas,duzo dzwoniacych. Ja od paru miesiecy uzywam voipa i teraz to bedzie moj glowny tel domowy. Numer stacjonarny za 12 pln na rok i to poczucie prawdziwej darmowosci...eh...:)

  • 0

    13. ~AnikA  2007-06-10 09:14:52  host: dzz58.internetdsl.tpnet.pl

    miał być plan Zawsze za darmo, ale ukochana przez wszystkich przeciwników TP pani Streżyńska nie pozwoliła na to. Oczywiście za nowy kształt oferty joby lecą na TP, ale jak ktoś jest przeciw, to każdą sytuację obróci jako winę TP.

Dodaj swoją opinię