Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości TP nie odwoła się od decyzji UOKiK w sprawie BL

TP nie odwoła się od decyzji UOKiK w sprawie BL

sirmark 7 Maja 2004 13:29

0 0

Telekomunikacja Polska podporządkuje się decyzji prezesa UOKiK dotyczącej poprawienia funkcjonowania Błękitnej Linii TP. Wiele z zaleceń Urzędu już wykonaliśmy, pozostałe będą zrealizowane w terminach wskazanych przez UOKiK.

"Zgadzamy się z merytoryczną zawartością tej decyzji, choć może ona rodzić wątpliwości natury formalno-prawnej, które dawałyby mocną podstawę do wniesienia odwołania. Jednak wiemy doskonale, że na początku funkcjonowania BL nie działała tak, jak oczekiwali nasi Klienci. Wyciągnęliśmy z tego wnioski i wiele działań, na które wskazuje w swojej decyzji prezes UOKiK, jest w trakcie realizacji lub wręcz już zostało zrealizowanych. Poprawa jakości obsługi Klienta jest głównym celem naszej strategii" - powiedziała Barbara Górska Rzecznik TP.
Postępowanie UOKiK objęło najbardziej krytyczne trzy miesiące funkcjonowania Błękitnej Linii TP, czyli okres październik-grudzień ub.r.

Na koniec kwietnia nie było zaległości w realizacji skarg, zgłoszeń, zamówień i reklamacji na Błękitnej Linii. W systemie znajdują się tylko zlecenia bieżące. Obecnie na BL można dodzwonić się bez większych kłopotów. Od lipca TP wprowadzi rozbicie okresów fakturowania na kilka cykli, co pozwoli równomiernie rozłożyć ruch na BL. Właściwie nie istnieją już wątpliwe i reklamowane przypadki windykacyjne, będące efektem prowadzonych uprzednio akcji. Klientom, którym należały się z tego tytułu odszkodowania, zostały one wypłacone.

Źródło tekstu: TP SA     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-81-195-140.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Czy masz antywirusa w swoim telefonie?

Nastolatki zabezpieczają się, a Ty chronisz się przed wirusami?

 

Zobacz wynik | Opinie (3)

Archiwum Ankiet