Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości TP nie czeka bezczynnie na decyzję URTiP

TP nie czeka bezczynnie na decyzję URTiP

WitekT 2 Sierpnia 2005 10:35

0 0

Telekomunikacja Polska pracuje nad nowymi ofertami bezpłatnych rozmów w ramach abonamentu po wstrzymaniu przez URTiP wprowadzenia na rynek oferty zawsze za darmo.

Złożyliśmy odwołanie od decyzji URTiP. Regulator ma 30 dni na jego rozpatrzenie, plus ewentualny czas potrzebny na zadawanie nam pytań i udzielanie odpowiedzi. Ale nie jest tak, że bezczynnie czekamy na decyzję. Cały czas pracujemy i dostosowujemy ofertę do rynku. Konsekwentnie realizujemy strategię oferowania zryczałtowanych opłat za rozmowy - powiedziała dziennikarzom Kornelia Mathea, dyrektor ds. marketingu w dziale usług dla domu TP.
W nowej taryfie TP po opłaceniu abonamentu miały być oferowane bezpłatne rozmowy lokalne i międzymiastowe w ramach sieci Telekomunikacji Polskiej.

Źródło tekstu: PAP     

Dodaj do:
w sumie: 2
  • 0

    1. ~ehmm  2005-08-02 10:41:00  host: 212.244.115.33

    dobrze że choć raz urząd "skopał tyłki &TP", ale jeśli &TP wprowadziła nielimitowane "darmowe" rozmowy do wszystkich sieci stacjonarnych i to za niższą cene, niż te 115zł brutto miesięcznie - pewnie urząd nie miał by nic przeciwko temu, jakby jednocześnie &TP pozwoliła zrobić to także konkurencji.

  • 0

    2. ~logik  2005-08-02 11:10:00  host: chello083144096247.chello.pl

    do ehmm: niech żyje wszechmocny i wspaniały urząd! bleeeeeeee... uwielbienie etatyzmu w tym kraju powoduje u mnie mdłości...

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-158-30-219.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy używasz smartfonu z rysikiem (takim, jak np. w Galaxy Note)?

Galaxy Note 9 na renderach

 

Zobacz wynik | Opinie (3)

Archiwum Ankiet