Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości TP: na Wielkanoc o połowę tańsze rozmowy z za granicą

TP: na Wielkanoc o połowę tańsze rozmowy z za granicą

sirmark 7 Kwietnia 2004 02:08

0 0

W okresie Świąt Wielkanocnych (11 i 12 kwietnia) Klienci Telekomunikacji Polskiej będą rozmawiać taniej z bliskimi za granicą. W tym wyjątkowym czasie TP oferuje o połowę niższe ceny połączeń międzynarodowych.

Podobnie jak w ubiegłych latach, oferta skierowana jest do wszystkich Klientów TP, niezależnie od planu telefonicznego, z którego korzystają. Promocyjna stawka połączeń będzie obowiązywała od północy w niedzielę 11 kwietnia, do godz. 24.00 w poniedziałek 12 kwietnia. By skorzystać z oferty, nie trzeba składać żadnego wniosku.
Promocja nie dotyczy połączeń realizowanych za pośrednictwem telefonistki, z automatów publicznych, w ramach usługi Poland Direct oraz przy użyciu karty TP globtroter.

Źródło tekstu: TP SA     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-167-243-214.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Czy korzystasz z usługi pocztowej Gmail?

Tryb poufny trafia do Gmaila na Androida

 

Zobacz wynik | Opinie (5)

Archiwum Ankiet