Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości TP na Przystanku Woodstock

TP na Przystanku Woodstock

WitekT 4 Sierpnia 2005 14:04

0 0

Każdy uczestnik XI Przystanku Woodstock wprost z koncertu będzie mógł zadzwonić do swoich bliskich z automatu telefonicznego. Telekomunikacja Polska przygotowała również 150 tys. sztuk specjalnej, okolicznościowej karty telefonicznej.

W miasteczku festiwalowym na dwóch platformach umieszczonych zostało 80 automatów telefonicznych TP. Dzięki nim uczestnicy największego festiwalu muzycznego w Europie będą mogli swobodnie kontaktować się ze światem, dzwoniąc, wysyłając SMS-y lub e-maile.
Na miejscu można również kupić wydane specjalnie z okazji XI Przystanku Woodstock 15-impulsowe karty telefoniczne. TP przygotowała 150 tys. specjalnych kart z wizerunkiem festiwalu. Cena jednej karty sugerowana przez TP to 9 zł z VAT.

W 2004 roku w trakcie X Przystanku Woodstock z 80 automatów wydzwoniono łącznie 73 tys. impulsów. Z jednego telefonu w ciągu 2 dni uczestnicy festiwalu wydzwonili średnio 912,5 impulsu, co oznacza, że z każdego automatu skorzystało w tym czasie kilkaset osób.

Źródło tekstu: Telekomunikacja Polska     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-82-29-141.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.