Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości TP na Przystanku Woodstock

TP na Przystanku Woodstock

WitekT 4 Sierpnia 2005 14:04

0 0

Każdy uczestnik XI Przystanku Woodstock wprost z koncertu będzie mógł zadzwonić do swoich bliskich z automatu telefonicznego. Telekomunikacja Polska przygotowała również 150 tys. sztuk specjalnej, okolicznościowej karty telefonicznej.

W miasteczku festiwalowym na dwóch platformach umieszczonych zostało 80 automatów telefonicznych TP. Dzięki nim uczestnicy największego festiwalu muzycznego w Europie będą mogli swobodnie kontaktować się ze światem, dzwoniąc, wysyłając SMS-y lub e-maile.
Na miejscu można również kupić wydane specjalnie z okazji XI Przystanku Woodstock 15-impulsowe karty telefoniczne. TP przygotowała 150 tys. specjalnych kart z wizerunkiem festiwalu. Cena jednej karty sugerowana przez TP to 9 zł z VAT.

W 2004 roku w trakcie X Przystanku Woodstock z 80 automatów wydzwoniono łącznie 73 tys. impulsów. Z jednego telefonu w ciągu 2 dni uczestnicy festiwalu wydzwonili średnio 912,5 impulsu, co oznacza, że z każdego automatu skorzystało w tym czasie kilkaset osób.

Źródło tekstu: Telekomunikacja Polska     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-166-141-12.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy uważasz, że Play zdąży pokryć własnym zasięgiem całą Polskę do 2020 roku?

Play ma 6000 stacji BTS

 

Zobacz wynik | Opinie (4)

Archiwum Ankiet