Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości TP ma spółkę-integratora

TP ma spółkę-integratora

WitekT 7 Czerwca 2011 15:14

0 0

Integrated Solutions to nowa spółka, która powstała w ramach Grupy TP. Będzie świadczyła usługi integracji systemów informatycznych i telekomunikacyjnych oraz dostarczała rozwiązania dla Centrów Przetwarzania Danych (Data Center).

Zaspokojenie potrzeb firm, które poszukują jednego partnera w zakresie integracji usług telekomunikacyjnych z usługami IT oraz efektywnych finansowo modeli zarządzania obszarem IT - to w skrócie propozycja spółki Integrated Solutions. Oferta została podzielona na cztery obszary: integracja sieci lokalnych i rozległych (LAN i WAN), ujednolicona komunikacja (Unified communication), bezpieczeństwo sieci i urządzeń oraz centra danych i cloud computing.

Obok tradycyjnych usług integracji systemów, spółka udostępni klientom infrastrukturę telekomunikacyjną, serwerową oraz pamięci masowe w modelu cloud computing. Dzięki takiemu sposobowi dostarczenia usług end-to-end Integrated Solutions zdejmuje z klienta odpowiedzialność za wdrożenie i poprawną pracę infrastruktury, biorąc na siebie proces zarządzania wszystkimi systemami i rozliczając tę usługę w modelu abonamentowym.

Integratorzy oferujący rozwiązania łączące świat telekomunikacji ze światem IT to przyszłość modelu obsługi średnich i dużych firm. Wielooddziałowe firmy, rozproszone po całej Polsce, jeśli chcą pozyskać i utrzymać przewagę konkurencyjną, muszą korzystać ze integrowanych z ich systemami IT profesjonalnie wdrożonych usług telekomunikacyjnych - powiedział Leszek Hołda, prezes Integrated Solutions.
Oferta Integrated Solutions jest skierowana do średnich i dużych firm ze wszystkich sektorów, które chcą powierzyć firmie zewnętrznej rozwiązywanie problemów związanych z infrastrukturą. Korzyści ze współpracy mogą uzyskać firmy wielooddziałowe, w których możliwe staje się wykorzystanie integracji rozwiązań IT z wykorzystaniem wysokiej przepływności łącza transmisji danych.

Do spółki Integrated Solutions trafili inżynierowie, którzy wdrażali rozwiązania teleinformatyczne oraz doradzali wielu klientom w zakresie integracji rozwiązań ICT. Należąca do Grupy TP spółka Integrated Solutions będzie aktywnie i ściśle współpracować z pozostałymi spółkami Grupy, przede wszystkim z TP. Wśród dostawców oferowanych rozwiązań znajdują się wieloletni partnerzy TP tacy, jak Cisco i Alcatel-Lucent.

Prezesem Integrated Solutions został Leszek Hołda. Od momentu dołączenia do Grupy TP w 2002 roku jest związany z rynkiem biznesowym, a jako dyrektor pionu klientów kluczowych realizuje największe, strategiczne projekty (w tym projekt dotyczący partnerstwa technologicznego Grupy TP w Euro 2012). Stojąc na czele Integrated Solutions odpowiada za strategię i rozwój spółki oraz nadzoruje realizację najważniejszych projektów. Leszek Hołda jest absolwentem studiów MBA w Szkole Biznesu Politechniki Warszawskiej. Wcześniej ukończył Akademię Górniczo-Hutniczą oraz Akademię Ekonomiczną w Krakowie.

Wiceprezesem ds. operacyjnych został Andrzej Różański, zaś dyrektorem ds. sprzedaży w Integrated Solutions - Andrzej Zając.

Źródło tekstu: Telekomunikacja Polska     

Dodaj do:
w sumie: 4
 • -1

  1. ~  2011-06-07 16:44:49  host: public687.cdma.centertel.pl

  Dlaczego nikt nie informował o nowej usłudze w orange na karte co druga minuta gratis obowiazujacej od 03.06.2011?

 • 1

  2. ~  2011-06-07 16:45:42  host: public687.cdma.centertel.pl

  http://www.orange.pl/portal/map/map/prepaid_services?category=pr omo_1&stamp=1307457915124&articleId=7176098

 • 1

  3. ~  2011-06-07 17:00:58  host: z17-11.opera-mini.net

  @1 napisz reklamacje :) http://telepolis.pl/news.php?id=21701

 • 0

  4.  2011-06-07 19:27:07

  Nie lepiej było zaktualizować tą wiadomość: http://www.telepolis.pl/news.php?id=21832 ?

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-80-247-119.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy uważasz, że iPhone'y powinny mieć port USB-C?

Piekło zaczyna zamarzać: przyszłe iPhone'y mogą mieć port USB-C

 

Zobacz wynik | Opinie (5)

Archiwum Ankiet