Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości TP ma spółkę-integratora

TP ma spółkę-integratora

WitekT 7 Czerwca 2011 15:14

0 0

Integrated Solutions to nowa spółka, która powstała w ramach Grupy TP. Będzie świadczyła usługi integracji systemów informatycznych i telekomunikacyjnych oraz dostarczała rozwiązania dla Centrów Przetwarzania Danych (Data Center).
Zaspokojenie potrzeb firm, które poszukują jednego partnera w zakresie integracji usług telekomunikacyjnych z usługami IT oraz efektywnych finansowo modeli zarządzania obszarem IT - to w skrócie propozycja spółki Integrated Solutions. Oferta została podzielona na cztery obszary: integracja sieci lokalnych i rozległych (LAN i WAN), ujednolicona komunikacja (Unified communication), bezpieczeństwo sieci i urządzeń oraz centra danych i cloud computing.


Obok tradycyjnych usług integracji systemów, spółka udostępni klientom infrastrukturę telekomunikacyjną, serwerową oraz pamięci masowe w modelu cloud computing. Dzięki takiemu sposobowi dostarczenia usług end-to-end Integrated Solutions zdejmuje z klienta odpowiedzialność za wdrożenie i poprawną pracę infrastruktury, biorąc na siebie proces zarządzania wszystkimi systemami i rozliczając tę usługę w modelu abonamentowym.


Integratorzy oferujący rozwiązania łączące świat telekomunikacji ze światem IT to przyszłość modelu obsługi średnich i dużych firm. Wielooddziałowe firmy, rozproszone po całej Polsce, jeśli chcą pozyskać i utrzymać przewagę konkurencyjną, muszą korzystać ze integrowanych z ich systemami IT profesjonalnie wdrożonych usług telekomunikacyjnych - powiedział Leszek Hołda, prezes Integrated Solutions.


Oferta Integrated Solutions jest skierowana do średnich i dużych firm ze wszystkich sektorów, które chcą powierzyć firmie zewnętrznej rozwiązywanie problemów związanych z infrastrukturą. Korzyści ze współpracy mogą uzyskać firmy wielooddziałowe, w których możliwe staje się wykorzystanie integracji rozwiązań IT z wykorzystaniem wysokiej przepływności łącza transmisji danych.


Do spółki Integrated Solutions trafili inżynierowie, którzy wdrażali rozwiązania teleinformatyczne oraz doradzali wielu klientom w zakresie integracji rozwiązań ICT. Należąca do Grupy TP spółka Integrated Solutions będzie aktywnie i ściśle współpracować z pozostałymi spółkami Grupy, przede wszystkim z TP. Wśród dostawców oferowanych rozwiązań znajdują się wieloletni partnerzy TP tacy, jak Cisco i Alcatel-Lucent.


Prezesem Integrated Solutions został Leszek Hołda. Od momentu dołączenia do Grupy TP w 2002 roku jest związany z rynkiem biznesowym, a jako dyrektor pionu klientów kluczowych realizuje największe, strategiczne projekty (w tym projekt dotyczący partnerstwa technologicznego Grupy TP w Euro 2012). Stojąc na czele Integrated Solutions odpowiada za strategię i rozwój spółki oraz nadzoruje realizację najważniejszych projektów. Leszek Hołda jest absolwentem studiów MBA w Szkole Biznesu Politechniki Warszawskiej. Wcześniej ukończył Akademię Górniczo-Hutniczą oraz Akademię Ekonomiczną w Krakowie.


Wiceprezesem ds. operacyjnych został Andrzej Różański, zaś dyrektorem ds. sprzedaży w Integrated Solutions - Andrzej Zając.

Źródło tekstu: Telekomunikacja Polska     

Dodaj do:
w sumie: 4
 • Ten komentarz został ukryty.

  -1

  1. ~  2011-06-07 16:44:49  host: public687.cdma.centertel.pl

  Dlaczego nikt nie informował o nowej usłudze w orange na karte co druga minuta gratis obowiazujacej od 03.06.2011?

 • Ten komentarz został ukryty.

  1

  2. ~  2011-06-07 16:45:42  host: public687.cdma.centertel.pl

  http://www.orange.pl/portal/map/map/prepaid_services?category=pr omo_1&stamp=1307457915124&articleId=7176098

 • Ten komentarz został ukryty.

  1

  3. ~  2011-06-07 17:00:58  host: z17-11.opera-mini.net

  @1 napisz reklamacje :) http://telepolis.pl/news.php?id=21701

 • Ten komentarz został ukryty.

  0

  4.  2011-06-07 19:27:07

  Nie lepiej było zaktualizować tą wiadomość: http://www.telepolis.pl/news.php?id=21832 ?

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-197-190-127.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy darmowy streaming muzyki zachęci cię do podpisania umowy?

Orange zachęca do oferty abonamentowej darmowym dostępem do Spotify

 

Zobacz wynik | Opinie (4)

Archiwum Ankiet